Data rozpoczęcia
2008-03-03
Data zakończenia
2008-03-03

Targi Silesia Building Expo - SIBEX 2008 to targi budowlane, prezentujące pełną ofertę budowlano - mieszkaniową dla mieszkańców aglomeracji śląskiej. Swój udział w nich zapowiada ok. 300 wystawców - firm z branży budowlanej i developerskiej z całego kraju.

Organizując SIBEX 2008 pragniemy nawiązać do tradycji dużych targów budowlanych, odbywających się przed laty na terenie woj. śląskiego.

SIBEX 2008 to targi prezentujące pełną ofertę budowlano - mieszkaniową dla mieszkańców aglomeracji śląskiej. To doskonała propozycja nie tylko dla firm, zajmujących się budownictwem i aranżacją wnętrz, ale także dla wszystkich, zainteresowanych kupnem i urządzeniem własnego mieszkania czy domu. Najnowsze technologie i materiały budowlane, projekty, meble i elementy wyposażenia, oferta kredytowa banków, propozycje developerów oraz pośredników mieszkaniowych - to tylko część bogatej oferty wystawienniczej targów SIBEX 2008. Podczas targów zaprezentowane zostaną także plany zagospodarowania przestrzennego miast aglomeracji śląskiej.

W związku z rozpoczęciem działalności nowego Centrum Targowo-Wystawienniczego Expo Silesia, w którym odbędą się targi - do końca 2007 roku na SIBEX 2008 obowiązywać będą promocyjne ceny powierzchni wystawienniczej.

Zadbamy też o liczny udział osób zwiedzających targi, prowadząc szeroko zakrojoną kampanię medialną. Przewidujemy w niej zarówno udział prasy branżowej, jak i mediów lokalnych (prasa, radio, telewizja, duża akcja plakatowa i billboardowa, ulotki i zaproszenia). Zaprosimy też do odwiedzenia targów przedstawicieli branży budowlanej z całej Polski, tworząc dla nich w na stronach internetowych możliwość bezpłatnej rejestracji.

Targi Silesia Building Expo - SIBEX 2008 to propozycja dla tych, którzy chcą zrobić na Śląsku dobry biznes oraz dla tych, którzy chcą mieszkać lepiej, wygodniej, nowocześniej.

Zapraszamy na Targi Godne Śląska. Więcej informacji na www.sibex.pl