Targi Budowlanych SILESIA BUILDING EXPO – SIBEX 2010 - ostatnie dni promocji cenowej na powierzchnię wystawową.


Zbliża się III edycja Targów Budowlanych SILESIA BUILDING EXPO – SIBEX 2010, które odbędą się w dniach od 26-28 lutego 2010 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.


W nadchodzącej edycji wystawy wprowadzone zostaną podziały branż na Salony Tematyczne, m.in.:

• Salon Stolarki Budowlanej
• Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM
• Targi Mieszkaniowo-Developerskie
.
Zakres branżowy targów SIBEX obejmuje wszystkie rodzaje materiałów, urządzeń i usług związanych z projektowaniem, budową lub zakupem domów i mieszkań oraz ich wyposażeniem i remontem. Pogrupowanie branżowe pozwoli osobom zwiedzającym Targi łatwiej trafić do wybranych przez siebie grup towarowych, by zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy aranżacji mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu.
Organizator przyjął już ok. 100 zgłoszeń udziału w targach SIBEX 2010 od przedsiębiorstw. Przewidywany udział w targach:
- ok. 250 firm
- ok. 8 tys. zwiedzających.
Wszystkim tym, którzy planują udział w targach SIBEX 2010 przypominamy, że do dnia 18 grudnia 2009 r. obowiązują zniżkowe ceny na powierzchnię wystawienniczą (średnio 30 zł zniżki na 1 m2). Aktualny plan układu stoisk na Targi SIBEX 2010 znajdą Państwo na stronie: www.exposilesia.pl/sibex/17/0/pl/
Informacje na temat Targów SIBEX znajdą państwo pod adresami:
www.sibex.pl
www.silterm.pl
www.targimieszkaniowe.exposilesia.pl
W imieniu Organizatora - Kolporter EXPO Sp. z o.o. - zapraszamy do udziału w targach SIBEX!