Data rozpoczęcia
2009-02-27
Data zakończenia
2009-03-01

27.02-01.03.2009 Sosnowiec
Targi Silesia Building Expo - SiBEx 2009 prezentują pełną ofertę budowlano-mieszkaniową dla mieszkańców aglomeracji śląskiej. W czasie targów swoją propozycję przedstawią firmy z branży budowlanej i developerskiej z całego kraju.
Podczas SiBEx 2009 - będzie można zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu. Uzupełnieniem bogatej targowej oferty będą m.in.: materiały budowlane i ich komponenty, materiały elewacyjne, podłogi i posadzki, dachy i akcesoria dachowe, okna, drzwi, bramy, rolety, balustrady i schody. Swoją propozycję przedstawią również producenci pieców grzewczych, instalacji wodnych, c.o., klimatyzacyjno-wentylacyjnych, kolektorów słonecznych (zebrani pod nazwą "Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL") oraz firmy budowlane i deweloperskie, projektanci domów, doradcy kredytowi, a także najważniejsze wydawnictwa branżowe i portale internetowe.
Atutami Expo Silesia są: nowoczesna hala wystawowa (13 500 m2), sale konferencyjne na 400 osób, zaplecze magazynowe, zewnętrzny teren wystawowy (20 000 m2), doskonała komunikacja z aglomeracją śląską, 8 mln mieszkańców w promieniu 100 km od Sosnowca oraz doświadczona kadra.
Targi Silesia Building Expo - SIBEX 2009 to propozycja dla tych, którzy chcą zrobić na Śląsku dobry biznes oraz dla tych, którzy chcą mieszkać lepiej, wygodniej, nowocześniej.
Równocześnie z Targami SIBEX 2009 odbędzie się Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM - INSTAL - to specjalistyczny salon prezentujący pełną ofertę z zakresu techniki ciepłowniczej i grzewczej (ogrzewanie węglowe, gazowe, niekonwencjonalne) oraz techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. technikę grzewczą i ciepłowniczą, technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną, technikę gazowniczą, kominki, materiały instalacyjne, usługi i wykonawstwo, prasę branżową.
Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL

SILTERM-INSTAL (27 lutego - 1 marca 2009) to specjalistyczny salon prezentujący pełną ofertę z zakresu techniki ciepłowniczej i grzewczej (ogrzewanie węglowe, gazowe, niekonwencjonalne) oraz techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. To doskonała propozycja dla firm z branży instalacyjnej, możliwość uzyskania fachowej pomocy i znakomite miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych.


Idea Salonu zrodziła się z bezpośrednich rozmów z przedstawicielami branży, obecnymi podczas ostatniej edycji targów budowlanych SIBEX, szukających profesjonalnej platformy do wymiany doświadczeń i możliwości szerszej prezentacji oferowanych produktów i technologii. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, oragnizator pragnie zaprosić Państwa do współtworzenia specjalnej ekspozycji techniki grzewczej i instalacyjnej SILTERM-INSTAL, w ramach kolejnej edycji, największych na Śląsku targów budowlanych SIBEX 2009.
Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in.
- technikę grzewczą i ciepłowniczą
- technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną
- technikę gazowniczą
- kominki
- materiały instalacyjne
- usługi i wykonawstwo
- prasę branżową.

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL
to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców, zarówno tych branżowych jak i indywidualnych.
Więcej na www.exposilesia.pl
Zapraszamy na Targi Godne Śląska!
Kontakt z organizatorem:
Dyrektor projektu - Henryk Skup
tel. 041 367 86 60, fax 041 367 86 65
tel. kom. 0510 031 665
e-mail: sibex@kolporter.com.pl
www.exposilesia.pl