Data rozpoczęcia
2008-02-29
Data zakończenia
2008-03-02

29.02-02.03.2008 Kielce
www.kolporterexpo.pl
Tematyka:
Targi Silesia Building Expo - SIBEX 2008 to targi budowlane, prezentujące pełną ofertę budowlano - mieszkaniową dla mieszkańców aglomeracji śląskiej. Swój udział w nich zapowiada ok. 300 wystawców - firm z branży budowlanej i developerskiej z całego kraju.
SIBEX 2008 to doskonała propozycja nie tylko dla firm, zajmujących się budownictwem i aranżacją wnętrz, ale także dla wszystkich mieszkańców Śląska, zainteresowanych kupnem i urządzeniem własnego mieszkania czy domu.
Wszyscy goście targów będą mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, a nawet rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także - co najważniejsze - znaleźć wykonawcę wybranego projektu. Podczas targów zaprezentowane zostaną także plany zagospodarowania przestrzennego miast aglomeracji śląskiej oraz bogata oferta developerów i pośredników mieszkaniowych, działających na Śląsku.