Data rozpoczęcia
2011-10-12
Data zakończenia
2011-10-14
Miejsce
Lipsk, Niemcy ( Leipziger Messe GmbH)

SHKG 2011
Targi SHKG 2011 to miejsce spotkań branżowych w Niemczech Wschodnich. W dniach 12 - 14 października br. zgromadzą się tu specjaliści w dziedzinie techniki sanitarnej, grzewczej, klimatyzacji i automatyzacji budynków, aby uzyskać aktualne informacje na temat najnowszych produktów, usług i innowacji.

SHKG - Branżowe Targi Techniki Sanitarnej i Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków to najważniejsza w Niemczech Wschodnich oraz Europie Środkowej impreza wystawienniczej dla branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej, dzięki czemu stanowić będzie najlepszą platformę prezentacji nowych produktów, usług i innowacyjnych technologii z takich dziedzin jak technika sanitarna, grzewcza, klimatyzacja i automatyzacja budynków.

SHKG Branżowe Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków

Obszary wystawiennicze Targów Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków:

Technika sanitarna i kanalizacyjna
Technika grzewcza
Technika klimatyzacyjna, chłodzenia i wentylacji
Systemy dla energii alternatywnej i odnawialnej
Technika hydrauliczna
Technika pomiaru, kontroli, sterowania i regulacji / automatyzacja budynków
Pompy / rury, przewody dalekiego zasięgu i osprzęt
Ochrona przeciwpożarowa, cieplna, akustyczna i antykorozyjna
Wyposażenie warsztatów i punktów obsługi klienta
Wyposażenie biur, elektroniczne przetwarzanie danych, usługi.

Odwiedzający z branży odniosą wiele korzyści: same tylko targi SHKG oferują im pełną informację o branży sanitarno-grzewczej i klimatyzacyjnej, natomiast targi efa - Branżowe Targi Techniki dla Budynków, Elektrotechniki oraz Klimatyzacji i Automatyzacji - o sektorze techniki dla budynków i elektrotechniki.

Kompleksowo i efektywnie - podczas trzech dni trwania targów SHKGzaprezentowany zostanie bogaty program ramowy i branżowy. Wiodącym tematem będą najnowsze i innowacyjne technologie dla branży oraz rozwiązania energooszczędne. Tak obszerny program ramowy czyni z targów SHKG idealne miejsce spotkania pomiędzy odwiedzającymi z branży a wystawcami.

Dzięki organizowanym równocześnie targom efa - Branżowym Targom Techniki dla Budynków, Elektrotechniki oraz Klimatyzacji i Automatyzacji, w jednym miejscu i czasie zaprezentowana zostanie pełna oferta usług i produktów z zakresu efektywnej gospodarki energetycznej, techniki sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej oraz techniki dla budynków.

Partnerami Targów Lipskich przy organizacji targów SHKG są wszystkie wiodące niemieckie zrzeszenia branżowe i przemysłowe takie jak: Federalne Niemieckie Zrzeszenie Przemysłowe Techniki dla Domu, Energii i Środowiska (BDH), Federalne Zrzeszenie Techniki Grzewczej, Klimatyzacyjnej i Sanitarnej/Techniczne Systemy dla Budynków (BHKS), jak również wschodnioniemieckie zrzeszenia landów i cechów rzemiosła sanitarnego, grzewczego i klimatyzacyjnego.

źródło targilipskie.pl

Źródło: ''