SHKG - Branżowe Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków 28-30.10.2009 r. Lipsk.
W roku 2009 targi SHKG będą najważniejszym w Niemczech Wschodnich wydarzeniem dla branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Partnerami Targów Lipskich przy ich organizacji są wszystkie wiodące niemieckie zrzeszenia branżowe i przemysłowe takie jak: Federalne Niemieckie Zrzeszenie Przemysłowe Techniki dla Domu, Energii i Środowiska (BDH), Federalne Zrzeszenie Techniki Grzewczej, Klimatyzacyjnej i Sanitarnej/Techniczne Systemy dla Budynków (BHKS), jak również wschodnioniemieckie zrzeszenia landów i cechów rzemiosła sanitarnego, grzewczego i klimatyzacyjnego.
Obszary wystawiennicze targów SHKG w 2009 roku obejmują m.in. następujące tematy:
technika sanitarna i kanalizacyjna, ceramika sanitarna, wanny, kabiny i brodziki prysznicowe, armatura sanitarna, technika grzewcza, klimatyzacyjna oraz chłodzenia i wentylacji, systemy dla energii alternatywnej i odnawialnej, technika hydrauliczna, technika pomiaru, kontroli, sterowania i regulacji, automatyzacja budynków, pompy, rury, przewody dalekiego zasięgu i osprzęt, ochrona przeciwpożarowa, cieplna, akustyczna i antykorozyjna, wyposażenie warsztatów i punktów obsługi klienta, wyposażenie biur, elektroniczne przetwarzanie danych, usługi.
Targom SHKG towarzyszyć będą 11. Branżowe Targi Techniki dla Budynków, Elektrotechniki oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa oraz Środkowoniemieckie Targi Budownictwa, Renowacji i Modernizacji Budynków bauenleipzig. Organizacja w tym samym terminie trzech oddzielnych imprez targowych o zbliżonej tematyce gwarantuje prezentację pełnej oferty z zakresu techniki energetycznej, sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej oraz techniki dla budynków.
Podczas targów odbędą się również liczne imprezy towarzyszące, między innymi SHKGforum - Forum Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków, gdzie poruszone zostaną aktualne tematy dotyczące branży. Jedną z kwestii omawianych podczas spotkania będą paszporty energetyczne dla budynków.
Szczegóły na stronie Targów: www.shkg-leipzig.de
Targi Lipskie Polska Sp. z o.o. zapraszają Państwa do udziału w targach SHKG na stoisku indywidualnym lub w ramach Polskiego Wystąpienia Narodowego. Udział w tym wspólnym stoisku daje Państwu okazję do promocji firmy na własnej powierzchni ekspozycyjnej wraz z pełnym pakietem, jaki gwarantuje jego narodowy charakter: lokalizacja stoiska w centralnym punkcie hali, nowoczesna zabudowa zawierająca elementy wysokościowe oraz pełne zaplecze gastronomiczne.
W ramach Polskiego Wystąpienia Narodowego Targi Lipskie Polska oferują:
- indywidualne stoiska wystawców wraz z nowoczesną zabudową
- stoisko recepcyjne wraz z usługami tłumaczy
- kawiarenkę z obsługą hostess
- zaplecze kuchenne i magazynowe
- przygotowanie i druk folderu polskich wystawców w języku niemieckim
- wsparcie w obszarze PR przed i po targach
Firmy zainteresowane udziałem w targach, pomocą przy rezerwacji powierzchni oraz organizacji wyjazdu na targi SHKG prosimy o kontakt z biurem Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.: www.targilipskie.pl
Partnerem targów SHKG w Polsce jest już po raz drugi Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji SGGiK. Firma Targi Lipskie Polska Sp. z o.o. specjalizuje się natomiast w obsłudze polskich wystawców na targach w Lipsku, organizacji narodowych wystąpień objętych patronatem Ambasady RP w Berlinie, a także organizacji indywidualnych stoisk dla firm. Oferujemy kompleksową pomoc przy opracowaniu indywidualnego projektu stoiska, jego realizacji oraz obsługi i pomocy językowej podczas trwania targów. Dodatkowo gwarantuje wsparcie PR przed targami oraz po ich zakończeniu.