Data rozpoczęcia
2009-10-30
Data zakończenia
2009-10-30

28-30.10.2009r., Lipsk, Niemcy

SHKG 2009
Pragniemy poinformować o możliwości udziału jako wystawca w najważniejszej w Niemczech Wschodnich oraz Europie Środkowej imprezie wystawienniczej - Branżowych Targach Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków SHKG 2009. Targi odbywają się w cyklu dwuletnim na jednych z najnowocześniejszych terenach wystawienniczych na świecie. Podczas ich ostatniej edycji w 2007 roku swoją ofertę zaprezentowało 225 wystawców, a liczba odwiedzających specjalistów przekroczyła 20.000 osób. Partnerem targów SHKG w Polsce jest już po raz drugi Polska Korporacja Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji SGGiK. Firma Targi Lipskie Polska Sp. z o.o. specjalizuje się natomiast w obsłudze polskich wystawców na targach w Lipsku, organizacji narodowych wystąpień objętych patronatem Ambasady RP w Berlinie, a także organizacji indywidualnych stoisk dla firm. Oferujemy więc Państwu kompleksową pomoc przy opracowaniu indywidualnego projektu Państwa stoiska, jego realizacji oraz obsługi i pomocy językowej podczas trwania targów. Dodatkowo gwarantujemy wsparcie PR przed targami oraz po ich zakończeniu.

SHKG 2009
Branżowe Targi Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków
Lipsk, 28. - 30.10.2009r.

W roku 2009 targi SHKG będą najważniejszym w Niemczech Wschodnich wydarzeniem dla branży sanitarnej, grzewczej i klimatyzacyjnej. Partnerami Targów Lipskich przy ich organizacji są wszystkie wiodące niemieckie zrzeszenia branżowe i przemysłowe takie jak: Federalne Niemieckie Zrzeszenie Przemysłowe Techniki dla Domu, Energii i Środowiska (BDH), Federalne Zrzeszenie Techniki Grzewczej, Klimatyzacyjnej i Sanitarnej/Techniczne Systemy dla Budynków (BHKS), jak również wschodnioniemieckie zrzeszenia landów i cechów rzemiosła sanitarnego, grzewczego i klimatyzacyjnego.

Obszary wystawiennicze targów SHKG w 2009 roku obejmują m.in. następujące tematy: technika sanitarna i kanalizacyjna, ceramika sanitarna, wanny, kabiny i brodziki prysznicowe, armatura sanitarna, technika grzewcza, klimatyzacyjna oraz chłodzenia i wentylacji, systemy dla energii alternatywnej i odnawialnej, technika hydrauliczna, technika pomiaru, kontroli, sterowania i regulacji, automatyzacja budynków, pompy, rury, przewody dalekiego zasięgu i osprzęt, ochrona przeciwpożarowa, cieplna, akustyczna i antykorozyjna, wyposażenie warsztatów i punktów obsługi klienta, wyposażenie biur, elektroniczne przetwarzanie danych, usługi.

Targom SHKG towarzyszyć będą 11. Branżowe Targi Techniki dla Budynków, Elektrotechniki oraz Klimatyzacji i Automatyzacji efa oraz Środkowoniemieckie Targi Budownictwa, Renowacji i Modernizacji Budynków bauenleipzig. Organizacja w tym samym terminie trzech oddzielnych imprez targowych o zbliżonej tematyce gwarantuje prezentację pełnej oferty z zakresu techniki energetycznej, sanitarnej, grzewczej, klimatyzacyjnej oraz techniki dla budynków.

Podczas targów odbędą się również liczne imprezy towarzyszące, między innymi SHKGforum - Forum Techniki Sanitarnej, Grzewczej oraz Klimatyzacji i Automatyzacji Budynków, gdzie poruszone zostaną aktualne tematy dotyczące branży. Jedną z kwestii omawianych podczas spotkania będą paszporty energetyczne dla budynków.

Zapraszamy Państwa do udziału w targach SHKG na stoisku indywidualnym lub w ramach Polskiego Wystąpienia Narodowego. Udział w tym wspólnym stoisku daje Państwu okazję do promocji firmy na własnej powierzchni ekspozycyjnej wraz z pełnym pakietem, jaki gwarantuje jego narodowy charakter: lokalizacja stoiska w centralnym punkcie hali, nowoczesna zabudowa zawierająca elementy wysokościowe oraz pełne zaplecze gastronomiczne.

Zapraszamy do udziału w targach SHKG. W razie jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, udzielimy pomocy przy rezerwacji powierzchni oraz organizacji wyjazdu na targi.

Więcej na:
www.shkg-leipzig.de
www.targilipskie.pl

Źródło: Targi Lipskie Polska Sp. z o.o.