Promocja chłodziarko-zamrażarek Sharp.

SHARP: Zimowa lawina nagród
1 stycznia 2012 roku rozpoczęła się promocja chłodziarko-zamrażarek Sharp. Dla jej uczestników przygotowano atrakcyjne nagrody: kuchenki parowe Sharp Steamwave, oczyszczacze powietrza Sharp oraz 60-calowe telewizory Sharp AQUOS LED.

Zimowa lawina nagród
Trwającą od 1 stycznia do 31 marca 2012 roku promocję „Zimowa lawina nagród” podzielono na dwa etapy. W pierwszym z nich osoby, które zakupią objęty promocją model chłodziarko-zamarażarki Sharp
i zarejestrują się na stronie www.sharp.pl/promocja, otrzymają kuchenkę parową Sharp Steamwave 3 w 1 lub oczyszczacz powietrza Sharp z systemem Plasmacluster.

W drugim etapie na uczestników promocji czeka dodatkowa nagroda - jeden z pięciu 60-calowych telewizorów Sharp AQUOS LED LC-60LE635E. Telewizor można zdobyć, biorąc udział w Konkursie.

W Konkursie i tym samym w walce o 60-calowe telewizory Sharp AQUOS LED mogą wziąć udział wszyscy uczestnicy promocji „Zimowa lawina nagród”, którzy poprawnie zarejestrowali się na stronie www.sharp.pl/promocja i spełnili wszelkie wymagane przez Organizatora warunki. Zadaniem konkursowym jest nadesłanie zdjęcia zakupionej chłodziarko-zamrażarki Sharp we własnym domu oraz przesłanie hasła promującego opatentowaną przez Sharp technologię Plasmacluster.

Organizatorem promocji „Zimowa lawina nagród” na zlecenie firmy Sharp jest firma Trygon Sp. z o.o. Za kreację materiałów BTL odpowiada agencja Mediatouch.

Szczegóły dotyczące promocji, lista modeli chłodziarko-zamrażarek objętych akcją oraz przysługujące Klientom nagrody znajdują się w „Regulaminie promocji” na stronie www.sharp.pl/promocja.