Informujemy, iż firma LOXIMIDE Sp. z o.o. we współpracy z CLIMA GOLD Sp.J., mając na uwadze postęp techniczny i ciągłe zmiany w branży wentylacyjnej, rozpoczęła cykl seminariów szkoleniowych w województwie mazowieckim.

Seminarium szkoleniowe Loximide i Clima Gold 9-10 marca
LOXIMIDE Sp. z o.o. we współpracy z CLIMA GOLD Sp.J. rozpoczęła cykl seminariów szkoleniowych połączonych z prezentacją najnowszych trendów w branży wentylacyjnej, pt.

Nowości rynkowe - produkty firmy LOXIMIDE i CLIMA GOLD

Podczas spotkań zaprezentowane zostaną zupełnie nowe na rynku polskim nawiewniki o niebanalnym wyglądzie i przystępnej cenie. Ponadto odbędzie się pokaz pracy centrali klimatyzacyjnej z najnowszej linii Eco Silent - super cichych i energooszczędnych urządzeń. Centrale te zostały nagrodzone za innowacyjność rozwiązań.

Seminarium skierowane jest do osób interesujących się nowościami na rynku wentylacji i klimatyzacji. Seminarium szkoleniowe odbędzie się w dniach 9 i 10 marca br. w Warszawie (Hotel Lord, Al. Krakowska 218).

Zainteresowanych uczestnictwem w spotkaniach prosimy o kontakt z firmą LOXIMIDE Sp. z o.o.Przy okazji informujemy, że pod koniec marca firmy planują cykl szkoleń w województwie łódzkim.
Serdecznie zapraszamy!

Źródło: LOXIMIDE Sp. z o.o. / CLIMA GOLD Sp.J.Źródło: ''