Data rozpoczęcia
2009-04-18
Data zakończenia
2009-04-18

termin: 18.04.2009 miejsce: Warszawa


W dniach 17 - 19 kwietnia 2009, w Warszawie na terenie COS TORWAR odbędą się targi Budowlane Murator Expo. Stowarzyszenie Polska Wentylacja na targach tych będzie mieć stoisko, w którym znajdą się materiały informacyjne, ulotki i broszury poświęcone wentylacji.
W stoisku Stowarzyszenia będzie można zapoznać się z różnymi typami wentylacji dla budynków mieszkalnych, zasięgnąć porady eksperta, skonsultować projekt własnego domu jeszcze przed rozpoczęciem budowy lub przedyskutować rozwiązania już realizowane.
Na konsultacje nigdy nie jest za późno, choć najlepiej skorzystać z nich przed rozpoczęciem budowy.
SPW zaprasza także na wykład:"Wentylacja w nowoczesnych budynkach mieszkalnych wentylacja mechaniczna, rekuperacja"
.
Wykład będzie poświęcony możliwości stosowania nowoczesnych systemów wentylacji w domach jednorodzinnych. Zostaną omówione zasady działania wentylacji oraz cechy szczególne dostępnych systemów.
Słuchacze dowiedzą się o najczęstszych wadach wentylacji naturalnej oraz zaletach stosowania wentylacji mechanicznej. Po wykładzie przewidzino dyskusję z uczestnikami.
Wykład poprowadzi Tomasz Trusewicz - dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja, autor wielu publikacji, prowadzący liczne szkolenia z zakresu wentylacji.
Wykład odbędzie się 18 kwietnia 2009 (sobota) w godz. 11:45 - 12:45.
Więcej o targach na www.targibudowlane.pl