Data rozpoczęcia
2008-10-30
Data zakończenia
2008-10-30

termin: 30.10.2008 r. miejsce: Warszawa


Firma Schöck organizuje seminarium dla specjalistów branży budowlanej poświęcone energooszczędności w budownictwie, którego partnerem merytorycznym jest Rockwool Polska.
Podczas spotkania będzie można wysłuchać m.in. wykładu na temat paszportów energetycznych dla budynków w Polsce oraz zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami do izolacji termicznej. Seminarium odbędzie się 30 października br. w Warszawie.
Seminarium eksperckie pt. Nowoczesne rozwiązania i produkty budowlane do izolacji termicznej w świetle paszportów energetycznych dla budynków kierowane jest przede wszystkim do architektów, biur projektowych, deweloperów oraz inwestorów instytucjonalnych. Jego celem jest umożliwienie uczestnikom spotkania zapoznanie się z nowymi technologiami i rozwiązaniami stosowanymi aktualnie w budownictwie w kontekście świadectw energetycznych, które zgodnie ze zmianami w polskim prawie budowlanym zaczynają obowiązywać od stycznia 2009 roku.
Podczas seminarium będzie można wysłuchać następujących wykładów:
- Mostki cieplne i ich wpływ na konstrukcję budowli, dr Robert Geryło, Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie;
- Stan przygotowań Polski do wejścia nowych przepisów dotyczących paszportów energetycznych dla budownictwa, Maria Dreger, Manager ds. Norm i Standardów Rockwool Polska;
- Energooszczędność w budownictwie mieszkaniowym dzięki łącznikom balkonowym Schöck Isokorb - Ute Schroth i Maciej Kowalczyk, Schöck;
- Prezentacja wybranych rozwiązań i produktów budowlanych do izolacji termicznej - Tomasz Kwiatkowski, Doradca Techniczny Rockwool Polska.
Seminarium odbędzie się 30 października w Hotelu Kyriad w Warszawie, w godzinach 10.00-14.00. Patronat medialny nad szkoleniem objął miesięcznik Izolacje.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc - ograniczona. Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o potwierdzanie swojego udziału: Joanna Józefiak, tel. (22) 858 74 58 wew. 60, j.jozefiak@partnersi.com.pl