Spółka FRIGO efektywnie wykorzystuje początek roku przygotowując się do kolejnego pracowitego sezonu.


22 lutego br. w Warszawie odbyło się spotkanie szkoleniowe dla przedstawicieli firm współpracujących z FRIGO Sp. z o.o.
Seminarium szkoleniowe zorganizowała włoska firma RIVACOLD, producent agregatów skraplających, systemów split do komór chłodniczych oraz mebli chłodniczych i mroźniczych. Spotkanie miało na celu prezentację urządzeń chłodniczych marki RIVACOLD wykorzystujących nowoczesne rozwiązania technologiczne wraz z ich praktycznym zastosowaniem.
Seminarium prowadzili przedstawiciele włoskiego producenta Marco Ferri - główny inżynier linii produkcyjnej monobloków chłodniczych oraz Giacomo Pieri, Export Manager, którzy w swoich wystąpieniach zaprezentowali urządzenia oraz sposoby ich doboru, omówili konstrukcję i zastosowania urządzeń RIVACOLD. Poruszyli też zagadnienia natury technicznej i odpowiadali na pytania uczestników dotyczące obsługi urządzeń, co sprawiło, że seminarium zakończyło się ciekawą dyskusją.

Fot. 1 Wspólne zdjęcie uczestników szkolenia

FRIGO Spółka z o.o. działa od 1989 roku i zajmuje się kompleksową dostawą urządzeń klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych na terenie całego kraju. Prowadzi również całodobowy serwis urządzeń współpracując z 56 firmami na całym obszarze Polski. Od roku 1996 firma działała pod nazwą SCM FRIGO Polska , rozszerzając jednocześnie ofertę w zakresie komór chłodniczych i mroźniczych, mebli, witryn, urządzeń gastronomicznych. Z końcem 2005 roku spółka zmieniła nazwę na FRIGO Sp. z o.o.