Data rozpoczęcia
2009-11-26
Data zakończenia
2009-11-26

termin: 26.11.2009 miejsce: Wrocław


Eksperci Emerson Network Power, spółki należącej do koncernu Emerson (NYSE:EMR), światowego lidera w dziedzinie Business-Critical Continuity, oraz eksperci z firm Hewlett-Packard, Panduit i Intel, zapraszają inwestorów, projektantów, integratorów oraz przedstawicieli mediów na III Seminarium Eksperckie.
Tegoroczne seminarium zatytułowane "Oszczędne Data Center. Energy Logic - droga do energooszczędnego centrum danych" odbędzie się tradycyjnie już w dniu 17 listopada b.r. w sali konferencyjnej 316, na trzecim piętrze Biblioteki Uniwersyteckiej, ulica Dobra 56/66 w Warszawie, oraz, po raz pierwszy, 26 listopada b.r. w sali konferencyjnej 514, na piątym piętrze budynku Cuprum Novum, ulica Sikorskiego 2-8 we Wrocławiu.
Zarówno w Warszawie jak i we Wrocławiu, program seminarium obejmie tematy ściśle związane z Data Center, dziedziną, w której następuje wyjątkowo szybki postęp technologiczny. Eksperci, opierając się na przykładach z Polski i ze świata, pokażą strategie pozwalające zoptymalizować Centrum Danych i uczynić je oszczędnym. Co to znaczy? Chodzi o oszczędność na każdym etapie życia obiektu (TCO): etapie projektu, zakupu sprzętu, inwestycji, utrzymania, rozbudowy, aż do etapu recyklingu. Oszczędnym, czyli gwarantującym szybki zwrot z inwestycji. Oszczędnym, a wiec tanim w eksploatacji. W końcu oszczędnym, w znaczeniu "oszczędzającym środowisko" - a zatem zgodnym z Green IT. Klamrą spinającą wystąpienia będzie Energy Logic.

"W oparciu o Energy Logic - unikalne, kompleksowe podejście Emersona - pokażemy jak oszczędzać energię, czas i przestrzeń na poszczególnych etapach życia Data Center oraz na rożnych poziomach infrastruktury: procesorów, serwerów, okablowania strukturalnego, zasilania i klimatyzacji precyzyjnej. Wspólnie z naszymi partnerami wskażemy możliwe synergie między tymi poziomami. Zasugerujemy tezż, w jakie technologie opłaca się inwestować w długim okresie.
Jak co roku z radością odpowiemy na pytania. Jesteśmy też ciekawi doświadczeń uczestników, bo seminarium ma służyć właśnie temu: wymianie wiedzy i dyskusji w gronie ekspertów."
- podkreśla Marek Rojek, ekspert Emerson Network Power, Dział UPS.
Seminarium jest bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona. Osoby zainteresowania udziałem proszone są o rejestrację za pośrednictwem strony: www.SeminariumEksperckie.pl

Źródło: Partnersi