Data rozpoczęcia
2012-06-01
Data zakończenia
2012-06-01
Miejsce
Warszawa

Czy Twoje cele operacyjne polegają na osiąganiu znaczących oszczędności energii w centrum danych? Szukasz nowych możliwości w celu zmniejszenia ryzyka kosztownych przestojów? Czy Twoje centrum danych jest niedopasowane do aktualnych wymagań z powodu braku dobrych praktyk planowania wdrożonych w Twojej organizacji?

Emerson Network PowerOdpowiedzi na te, jak i również inne nurtujące Cię pytania znajdziesz podczas Seminarium Eksperckiego organizowanego przez Emerson Network Power wraz z partnerami biznesowymi. Seminarium zaplanowane zostało z myślą o kierownikach projektów, kierownikach działu IT oraz wszystkich tych, którzy są odpowiedzialni za maksymalizację sprawności centrum danych.

Przyjdź i zobacz najnowsze technologie, narzędzia i strategie, które pomogą Ci w osiąganiu celów, począwszy od konfiguracji krytycznej infrastruktury IT poprzez całościowe zarządzanie obiektami Data Center.

Żadna inna firma nie oferuje tak dużego doświadczenia oraz wielkoformatowej perspektywy jak Emerson Network Power- wraz z pełnym spektrum technologii tj. sprzętu, oprogramowania, usług oraz zrozumienia współpracy wszystkich systemów w aplikacjach o znaczeniu krytycznym. Wykorzystaj nasze doświadczenie oraz wiedze podczas tegorocznego Seminarium.

Odpowiemy na Twoje pytania oraz przedyskutujemy problemy z zakresu kluczowych obszarów:
- klimatyzacja precyzyjna,
- zarządzanie infrastrukturą i monitoring,
- zasilanie gwarantowane,
- serwis.

Podczas seminarium będzie czas na dyskusje, fachowe porady ekspertów oraz wymianę doświadczeń. Seminarium to jedyna taka okazja, by jednocześnie pogłębić swoją wiedzę i zdobyć cenne kontakty. Korzyści:

- wartościowe kontakty,
- ekspercka wiedza w pigułce,
- niepublikowane opisy wdrożeń,
- jedyna taka okazja w roku 2012.

Zarejestruj się już dzisiaj, aby zagwarantować sobie miejsce na Seminarium Eksperckim „Experience the Difference”.

Tytuł: Seminarium Eksperckiego: „Eksperience the Difference” - Maksymalizuj Dostępność, Moc i Sprawność Infrastruktury IT

Termin: 1 czerwca 2012

Miejsce: Centrum Nauki Kopernik, sala audytorialna, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa

Szczegóły na stronie http://www.pages05.net/emersonnetworkpower/events/Seminarium-Eksperckie/Home