Targi POLAGRA w 2007 roku przeszły transformację. Powstały odrębne, choć pozostające ze sobą w synergii targi POLAGRA-FOOD i POLAGRA-TECH. Jedną z ekspozycji POLAGRA-TECH w tym roku jest Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych.

Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych na Polagra-Tech 2011
POLAGRA-TECH - Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych
Międzynarodowe Targi Technologii Spożywczych POLAGRA-TECH dzielą się na sześć salonów tematycznych. Salon Przemysłu Piekarskiego i Cukierniczego oraz Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mleczarskiego odbywa się co dwa lata, w latach parzystych, natomiast Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Mięsnego oraz Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych odbywają się w latach nieparzystych (również co dwa lata). Salon Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Spożywczego i Międzynarodowy Salon Dodatków do Żywności organizowane są co roku.

Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych będzie miejscem prezentacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych, a także nowych urządzeń. Odbędą się również spotkania branżowe, konferencje i seminaria, które uzupełnią ofertę firm z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i ogrzewnictwa.
W opinii prasy i zwiedzających poziom ekspozycji Saqlonu jest bardzo wysoki, a wydarzenia zorganizowane m.in. przez Krajowe Forum Chłodnictwa cieszą się olbrzymim zainteresowaniem.

Salon Urządzeń Chłodniczych, Klimatyzacyjnych i Grzewczych to ekspozycja prezentująca m.in.:
- urządzenia wentylacyjne, klimatyzacyjne, grzewcze
- agregaty prądotwórcze
- urządzenia chłodnicze
- środki transportu
- usługi
>>zobacz szczegółową grupę towarową Salonu trwają wirtualne targi. W katalogu wystawców znajdują się dokładne informacje o firmach-wystawcach, a także dostępne są również opisy nowości prezentowanych na targach oraz lista produktów i stoisk wyróżnionych nagrodami Złoty Medal MTP i Acanthus Aureus.

Więcej: www.polagra-tech.pl

Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.