SILTERM-INSTAL (27 lutego – 1 marca 2009r.) to specjalistyczny salon prezentujący pełną ofertę z zakresu techniki ciepłowniczej i grzewczej (ogrzewanie węglowe, gazowe, niekonwencjonalne) oraz techniki wentylacyjnej i klimatyzacyjnej. To doskonała propozycja dla firm z branży instalacyjnej, możliwość uzyskania fachowej pomocy i znakomite miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Idea salonu zrodziła się z bezpośrednich rozmów z przedstawicielami branży, obecnymi podczas ostatniej edycji targów budowlanych SIBEX, szukających profesjonalnej platformy do wymiany doświadczeń i możliwości szerszej prezentacji oferowanych produktów i technologii. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, pragniemy zaprosić Państwa do współtworzenia specjalnej ekspozycji techniki grzewczej i instalacyjnej SILTERM-INSTAL, w ramach kolejnej edycji, największych na Śląsku targów budowlanych SIBEX 2009.

Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in.
- technikę grzewczą i ciepłowniczą
- technikę wentylacyjną i klimatyzacyjną
- technikę gazowniczą
- kominki
- materiały instalacyjne
- usługi i wykonawstwo
- prasę branżową

Salon Techniki Grzewczej i Instalacyjnej SILTERM-INSTAL to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty szerokiemu gronu odbiorców, zarówno tych branżowych jak i indywidualnych. Mamy nadzieję, że przygotowana specjalnie dla Państwa propozycja, spotka się z akceptacją i zainteresowaniem ze strony branży i przyczyni się do realizacji zakładanych celów marketingowych.

Więcej na www.exposilesia.pl