S-Force - doświadczenie w budowie nowej generacji wysokowydajnych wentylatorów kompaktowych.

S-Force firmy ebm-papst

Ultrakompaktowe, bezawaryjne, wydajne i energooszczędne rozwiązanie zaprojektowane przez ebm papst.

S-Force to nowa generacja wentylatorów, które zapewniają większą wydajność przy kompaktowym rozmiarze. Wentylatory S-Force charakteryzuje najniższy możliwy poziomu hałasu, nawet przy wysokim oporze.

Większą wydajność osiągnięto poprzez znaczny wzrost poziomu prędkości obrotowej wentylatora, co wymagało użycia do budowy urządzenia szczególnie wytrzymałych mechaniczne materiałów i elementów, w tym łożysk, wirnika czy obudowy wentylatora. Żądane dane dotyczące wydajności można było osiągnąć tylko z doskonałym silnikiem i dzięki elektronice.

Na podstawie kompleksowej analizy rynku, ebm-papst opracowała i wdrożyła aktualnie 5 rozmiarów wentylatorów linii S-Force. Są to wentylatory osiowe w standardowych rozmiarach od 80 mm do 172 mm. Projektowane są już wentylatory promieniowe S-Force.

Więcej informacji na temat wentylatorów linii S-Force na specjalnej stronie internetowej oraz w [attach=attach1]broszurze[/attach].

ebm-papst to wiodący na świecie producent wentylatorów i silników, który zapoczątkował wykorzystywanie energooszczędnej technologii EC w zastosowaniach związanych z przemieszczaniem powietrza.
Produkty ebm wytwarzane i obsługiwane przez około 10 000 pracowników w 17 zakładach produkcyjnych i 57 biurach sprzedaży na całym świecie są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu, w tym w IT/telekomunikacji, ogrzewaniu, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwie, artykułach AGD, inżynierii przemysłowej i motoryzacji.
Od kompaktowych, wysoce wydajnych, elektronicznych wentylatorów chłodzących po energooszczędne, lekkie zastosowania przemysłowe - ebm-papst to lider na rynku wysokiej jakości, zaawansowanych technologicznie rozwiązań z zakresu przemieszczania powietrza.Źródło: ebm-papst