Firma Mark Polska uruchomiła nową stronę internetową. Od tej pory można na bieżąco śledzić m.in. wydarzenia z życia firmy, przeglądać katalogi produktowe oraz opisy techniczne w nowoczesnej szacie graficznej i funkcjonalnej formie. Na nowej stronie udostępnione do pobrania są także biblioteki rysunków dwg.

Ruszyła nowa strona MarkPolska.pl
Nowa strona Mark Polska dostępna jest pod adresem www.markpolska.pl. Witryna została przygotowana z myślą o firmach instalacyjnych i projektantach. Podzielono ją na kilka działów, ułatwiających szybką orientację i sprawne przechodzenie do interesujących tematów. Jedno kliknięcie wystarczy, aby przenieść się ze strony głównej do wybranej zakładki.


Treści na stronie ułożone zostały w taki sposób, aby każdy nowy użytkownik mógł bez problemu znaleźć interesujące go informacje. Ze strony głównej łatwo przenieść się do pozostałych działów. Jeżeli interesują nas przykładowo zasady serwisowania urządzeń Mark, wystarczy kliknąć na zakładkę Serwis, w której znajduje się formularz zgłoszeniowy wszelkich usterek oraz zasady serwisowania.

W kategorii Produkty mieszczą się podzielone na grupy rodzajowe opisy urządzeń dostępnych w ofercie Mark Polska. Można tutaj sprawdzić numer katalogowy interesującego nas produktu, sprawdzić jego opis techniczny oraz wypełnić kolejny formularz z prośbą o wycenę.

Zakładka Do pobrania zawiera pliki, rysunki techniczne w formacie dwg, katalogi, instrukcje techniczne, opisy techniczne produktów, które można ściągnąć na swój komputer, wydrukować lub spokojnie przeglądać w wersji offline.

Działy Praca i Kontakt przeznaczone są do osób zainteresowanych rozwojem zawodowym w firmie Mark Polska lub pragnących skontaktować się z przedstawicielami dystrybutora produktów Mark BV.

W Aktualnościach Mark Polska umieszcza natomiast bieżące informacje z życia firmy, powiadamia o otrzymanych wyróżnieniach i nagrodach, a także udziale w targach i imprezach branżowych.

Nowa strona internetowa Mark Polska cechuje się wysoką jakością pod względem graficznym i merytorycznym. W dużej mierze opiera się na interaktywności z internautą, który na każdym kroku ma możliwość skontaktowania się ze specjalistami firmy Mark Polska za pomocą formularza kontaktowego. Nowoczesność serwisu dystrybutora produktów Mark uwidacznia się także w bogactwie multimediów dostępnych do przeglądania online, jak i kopiowania na przenośne nośniki.


Informacje o firmie Mark Polska
Mark Polska Sp. z o. o. dostarcza nowoczesne, sprawdzone i niezawodne urządzenia i systemy wentylacyjno-grzewcze. Firma zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie dostawy urządzeń Mark produkowanych w zakładach produkcyjnych w Holandii i Irlandii, doradztwa technicznego, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.