7 września 2010 rusza I edycja Programu Edukacyjnego „PR w Budownictwie”. Inauguracyjne szkolenie będzie połączone z konferencją prasową z udziałem organizatorów oraz partnerów merytorycznych. Swą obecność potwierdziło szereg dziennikarzy branżowych.

Rusza Program Edukacyjny „PR w Budownictwie”
PRwBudownictwie.plPierwsze seminarium, otwierające cykl 17 szkoleń w 17 miastach Polski (7.09 - 25.11. 2010), odbędzie się w Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej (www.mceb.pl) w Krakowie. MCEB jest partnerem regionalnym „PR w Budownictwie”.

- Małopolskie Centrum Edukacji Budowlanej obsługuje i szkoli przedsiębiorców składów budowlanych i firm handlowych. Nasi klienci oczekują, że szkolenie pomoże im na co dzień budować pozytywny wizerunek firmy. Każde szkolenie przystosowane jest do określonej grupy docelowej, by móc w jak najefektywniejszy i przystępny sposób wyszkolić kursantów – wyjaśnia Prezes Małopolskiego Centrum Edukacji Budowlanej, Katarzyna Dacyl-Zajdel.

Program ma na celu zaznajomienie przedsiębiorców firm budowlanych z technikami public relations, które ułatwią im nawiązywanie samodzielnych kontaktów z mediami oraz potencjalnymi klientami.


- Program Edukacyjny „PR w Budownictwie” uczy w jak skuteczny sposób kontaktować się z mediami. Jest to zarówno wiedza praktyczna, jak i teoretyczna, która umożliwia budowanie wizerunku danej firmy – mówi Tomasz Dziedzic z Programu Edukacyjnego „PR w Budownictwie”.

Każde szkolenie kończy się wydaniem zgodnego z wymogami zaświadczenia o ukończeniu kursu.
- Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje certyfikat sygnowany nazwiskami prelegentów, managerów i szkoleniowców, który gwarantuje wysoką jakość szkolenia – dodaje Tomasz Dziedzic.

Na oficjalnej stronie internetowej Programu Edukacyjnego „PR w Budownictwie” (www.prwbudownictwie.pl) zamieszczone są szczegółowe informacje o planowanych szkoleniach, prelegentach, organizatorach cyklu, referencje wideo oraz dział ekspercki, gdzie fachowcy branżowi radzą jak skutecznie budować markę. „PR w Budownictwie” dostępny jest również na Facebook.com, gdzie codziennie publikowane są nowe wiadomości o tematyce budowlanej i public relations.


Program Edukacyjny „PR w Budownictwie www.PRwBudownictwie.pl ma na celu edukację pracowników małych oraz średnich firm, z szeroko rozumianego sektora budowlanego, której rezultatem będzie ich otwarcie na bardziej aktywne działania promocyjne, szczególnie w Internecie oraz wyspecjalizowanych tytułach branżowych.Dołącz do fanów PR w Budownictwie na Facebook

Źródło: Times Square Public Relations