Akademia Klimatyzacji LG po raz kolejny otwiera swe podwoje dla wszystkich chętnych chcących podnieść swoje kwalifikacje w branży HVAC (Heating, Ventilation, Air Conditioning). Na jesieni rusza nowy sezon bezpłatnych cyklicznych spotkań i szkoleń w czterech miastach Polski.

Rusza nowy sezon Akademii Klimatyzacji LG w Polsce
LG


Akademia Klimatyzacji LG to międzynarodowy projekt, którego celem jest stałe podnoszenie kwalifikacji wśród specjalistów i profesjonalistów branży klimatyzacyjno-grzewczej poprzez organizację cyklicznych szkoleń i spotkań.


LG Electronics dysponuje całą siecią placówek badawczo-rozwojowych oraz szkoleniowych rozlokowanych na całym świecie. W Polsce firma posiada 4 Akademie Klimatyzacji: w Warszawie, Wrocławiu, Gdyni i Chorzowie.
Ośrodki szkoleniowe LG oferują doskonałe warunki nauczania dzięki dobrej kadrze trenerów oraz w pełni wyposażonym salom wykładowym, w których zainstalowane zostały: klimatyzatory serii Split ściennych, kasetonowych, kanałowych; systemy Multi Split, systemy VRF – tzw. MULTI V, pompy ciepła Therma V, moduły grzewcze Hydro Kit oraz systemy oświetlenia LED i PLS. Pozwala to uzyskaną wiedzę na temat najnowszych trendów i rozwiązań technicznych w dziedzinie klimatyzacji i ogrzewania uzupełnić o praktyczne zajęcia montażowo-serwisowe.


Nowy sezon szkoleń rozpoczyna się od września 2013 roku. Terminarz warsztatów zostanie opublikowany we wszystkich Akademiach w połowie miesiąca sierpnia.

Bezpłatne szkolenia organizowane przez Akademię Klimatyzacji LG prowadzone są przez profesjonalistów dla profesjonalistów z branży HVAC (dystrybutorów, handlowców, projektantów, instalatorów i serwisantów). Szkolenia dla instalatorów i serwisantów kończą się przyznaniem imiennego certyfikatu „Autoryzowanego Instalatora LG”, którego termin ważności wynosi 12 m-cy.

Szkolenia odbywają się w godzinach od 9.00 do 16.00.


Dodatkowe informacje:
www.akademiaklimatyzacji.lge.pl