Wydajne i ciche wentylatory osiowe. Silnik z wbudowanym zabezpieczeniem termicznym, przystosowany do regulacji obrotów. Stopień ochrony IP54. Obudowa z blachy stalowej pokrytej poliestrem metodą piecową. Temperatura pracy do +60°C.

RUDI-31 - nowy wentylator osiowy Tywent
RUDI-31 to bardzo wydajne, ciche i ekonomiczne wentylatory, przeznaczone do montażu ściennego lub okiennego, produkowane przez TYWENT. Ze względu na trwałą sprawdzoną konstrukcję, estetyczny wygląd i podwyższone IP wentylator osiowy RUDI charakteryzuje możliwość szerokich zastosowań. Wentylatory te szczególnie zalecane są do zastosowania w pomieszczeniach warsztatowych, magazynach, halach produkcyjnych, barach, itp. Wszystkie wentylatory serii "RUDI" posiadają charakterystyczny czerwony wirnik.


Konstrukcja
Kwadratowa obudowa wentylatorów oraz wirnik są wykonane z blachy stalowej pokrytej poliestrem metodą piecową. Silnik asynchroniczny jednofazowy z wbudowanym zabezpieczeniem termicznym, przystosowany do regulacji obrotów. Stopień ochrony silnika IP 54. Temperatura przetłaczanego czynnika do +60°C. Wirnik stalowy na stojanie obrotowym. Puszka przyłączeniowa od strony siatki zapewnia łatwy dostęp do zacisków przyłączeniowych silnika. Dostępne wersje wyciągowe i nawiewne. Obudowa w kolorze czarnym, wirnik w kolorze czerwonym.

Dane techniczne:
Dane techniczne RUDI

Charakterystyki:
RUDI charakterystyki

>>więcej o RUDI-31

Źródło: Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych TYWENT Sp. z o.o.