Data rozpoczęcia
2010-12-03
Data zakończenia
2010-12-04
Miejsce
Warszawa

Szanowni Państwo …

STEPW imieniu organizatorów, Wydziału Inżynierii Środowiska PW, Wydziału Administracji i Nauk Społecznych PW oraz Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” mam przyjemność zaprosić państwa do udziału w konferencji „Rozwój zrównoważony a budowa marki miejsca”, będącej między innymi podsumowaniem realizacji projektu PL077 STEP (Sustainable ThErmomodernization of Public Buildings).

Konferencja odbędzie się w Warszawie w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej (pl. Politechniki 1) w dniach 3-4 grudnia 2010 r.

W załączeniu znajduje się więcej informacji na temat konferencji

Artykuły zakwalifikowane do wygłoszenia na konferencji zostaną opublikowane w czasopiśmie „Energia i Budynek” (6 pkt. według listy MNiSW) - wskazówki dla autorów znajdują się na stronie http://www.is.pw.edu.pl/step[url]http://www.is.pw.edu.pl/step

Udział w konferencji jest bezpłatny jednak ze względów organizacyjnych (ograniczona liczba miejsc) prosimy o potwierdzenie przybycia (przesyłając imię, nazwisko oraz afiliację na adres step@is.pw.edu.pl) do dnia 30 listopada 2010 r.

Do zobaczenia w Warszawie

Aleksander Panek
kierownik projektu STEPŹródło: ''