Masz w domu stare okna? Rozważasz ich wymianę? Planujesz remont? Jesteś osobą, dla której ważny jest stan środowiska naturalnego? Weź udział w ogólnopolskiej akcji wymiany starych okien na nowe, proekologiczne, bezołowiowe. Do sierpnia włącznie firma BUDVAR Centrum SA realizuje kampanię „Zapłacimy za Twoje stare okna”.

Można już wymienić stare okna na ekologiczne produkty BUDVAR Centrum SA. O akcji informuje zakrojona na ogólnopolską skalę akcja informacyjna (billboardy, spoty radiowe, ulotki). Wszyscy, którzy zgłoszą się do jednego z prawie 100 salonów sprzedaży firmy w całej Polsce z zamiarem wymiany okien, mogą liczyć na atrakcyjny rabat.

- Do sierpnia włącznie wymieniamy stare okna na ekologiczne, bezołowiowe. Zapewniamy demontaż starych okien, transport, montaż nowych i utylizację zużytych. Liczba zwracanych okien nie musi być równa liczbie nabywanych – informuje Artur Błasik, Dyrektor Operacyjny i Członek Zarządu BUDVAR Centrum SA.

- Swoją akcję kierujemy do tych, dla których stan środowiska jest istotny. Wierzymy, że każda, nawet najdrobniejsza, proekologiczna aktywność ma znaczenie. My zaczęliśmy od wyeliminowania ołowiu z naszych produktów. Do tego samego chcielibyśmy przekonać naszych klientów – twierdzi Artur Błasik.

Wybór ekologicznych okien zaleca Unia Europejska. Nowa polityka UE zmierza do redukcji ilości stosowanego ołowiu. W roku 2000 producenci profili z PCW zobowiązali się do zaprzestania używania tego pierwiastka. Datą graniczną jest rok 2015. Związki ołowiu w oknach z PCW od dawna nie są stosowane w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie.

Informacje o BUDVAR Centrum SA

· Firma BUDVAR Centrum SA powstała w 1997 roku w Zduńskiej Woli
· Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych
· BUDVAR Centrum SA jest 300 spółką, która weszła na warszawski parkiet
· BUDVAR Centrum SA jest jednym z największych producentów stolarki okiennej pcw w Polsce. Firma posiada w swojej ofercie również materiały uzupełniające takie jak rolety, parapety, żaluzje oraz obsługuje klientów w zakresie montażu okien
· W firmie BUDVAR Centrum SA pracuje ponad 300 specjalistów: menadżerów i inżynierów
· Sprzedaż produktów i towarów odbywa się w oparciu o sieć własnych biur handlowych (ponad 100 oddziałów w 13 województwach), sieć dilerów krajowych i zagranicznych oraz Dział Sprzedaży Inwestycyjnej
· Okna pcw bez ołowiu firmy BUDVAR Centrum SA produkowane są na bazie stabilizatorów wapniowo-cynkowych. W procesie wytwarzania stosowane są najnowocześniejsze maszyny i rozwiązania technologiczne
· BUDVAR Centrum SA współpracuje z wiodącymi na świecie dostawcami zaawansowanych technologii okiennych: Profine Polska, Roto Frank, Press-Glas.
· Firma BUDVAR Centrum cieszy się uznaniem swoich Klientów, podwykonawców i specjalistów. Potwierdzeniem wysokiej jakości ekologicznych i nowatorskich produktów jest otrzymanie w roku 2007 Certyfikatu ISO 9001:2000, a także prestiżowego tytułu „Odkrycie Roku 2007” za okna pcw bez domieszek ołowiu w konkursie Laur Konsumenta oraz nagrody w konkursie „Europejska Firma” (kategoria „Innowacyjny Proces”)
· Ponadto okna BUDVAR Centrum SA już po raz piąty znalazły się w gronie laureatów Medalu Europejskiego dla Wyrobów