W kwietniu br. na Międzynarodowych Targach Poznańskich "INSTALACJE" firma "TECHNIPROT" otrzymała złoty medal za modułowe rozdzielacze przemysłowe do ogrzewań wielkopowierzchniowych. Wyróżnione rozdzielacze produkowane są z rur mosiężnych bezołowiowych w gatunku M63 o wymiarach 1 1/4"; 1 1/2"; 2".

Rozdzielacze na medal
Przemysłowo Techniczna Spółdzielnia Pracy "Techniprot" powstała w 1955 roku w Pruszkowie. Jest znanym producentem w branży ciepłowniczej, cenionym za wysoką jakość wyrobów oraz jako solidny partner.
W 1991 roku jako pierwszy zakład w Polsce uruchomił produkcję rozdzielaczy. Dzięki ciągłemu udoskonalaniu swoich wyrobów firma stała się cenionym wytwórcą rozdzielaczy i osprzętu. Posiada doświadczoną kadrę inżynieryjno-techniczną a wysoką jakość wyrobów gwarantuje autorski system jej oceny.

Niezależnie od badań własnych firma współpracuje z Instytutem Techniki Budowlanej w Warszawie.
Wszystkie produkty posiadają odpowiednie certyfikaty, aprobatę techniczną, charakterystyki hydrauliczne oraz badania poziomu hałasu generowanego przez elementy składowe rozdzielaczy.

"Techniprot" był wielokrotnie wyróżniany za swoje produkty:
- na Targach Budownictwa "Murator" w Warszawie w 2000r. - Srebrny Kask
- na Targach Budownictwa "Murator" w Bielsku Białej w 200r. - Złoty Kask
-na M.T.P."Instalacje" w Poznaniu 2010r. - złoty Medal za modułowe rozdzielacze przemysłowe do ogrzewań wielkopowierzchniowych. Wyróżnione rozdzielacze produkowane są z rur mosiężnych bezołowiowych w gatunku M63 o wymiarach 1 1/4"; 1 1/2"; 2". Ze względu na budowę i przeznaczenie podzielono je na trzy grupy:
I rozdzielacze do współpracy z systemami solarnymi
II rozdzielacze do ogrzewań wielkopowierzchniowych podłogowych
III rozdzielacze modułowe ze wskaźnikami przepływu o dużych parametrach do instalacji grzewczych z pompami ciepła.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.techniprot.plŹródło: ''