Sokółka Okna i Drzwi S.A.- jeden z największych producentów okien w Polsce poszerzył swoją ofertę o 3 nowe, energooszczędne linie okien drewnianych. Każde z nowych okien charakteryzuje się innymi parametrami izolacyjnymi, tak aby każdy z nas mógł dobrać rozwiązanie uszyte na miarę swoich potrzeb.

Nowe linie okien Sokółki to STYLE68 o grubości ramy 68mm, THERMO80 o grubości ramy 80mm oraz ELITE92, w których rama drewniana ma aż 92mm grubości. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w budowie okien, każde z nich różni się od pozostałych niezwykle istotnym dla kupującego parametrem- izolacyjnością termiczną, która ma znaczący wpływ na koszty ogrzewania.

Nowe okna Sokółki dostarczają wszystkiego, czego mógłby sobie zażyczyć użytkownik nowoczesnego okna- starannie wyselekcjonowane drewno, wysoką jakość wykonania oraz nowatorskie rozwiązania w zakresie budowy okna podnoszące komfort użytkowania. Wszystkie te okna mają w standardzie energooszczędny pakiet szyb zespolonych z szybami niskoemisyjnymi wypełniony argonem. Producent zapewnia również mikrowentylację, okucia renomowanej firmy WINKHAUS oraz zaczep antywłamaniowy w standardzie. Jeżeli dodamy do tego delikatnie zaokrąglone krawędzie podkreślające naturalny charakter drewna oraz bogaty wybór kolorów i wyposażenia dodatkowego, otrzymujemy okna bliskie ideału.

Sokółka Okna i Drzwi S.A. należy do największych na polskim rynku producentów stolarki okiennej i drzwiowej. Firma istnieje od ponad 35 lat. W 2006 roku spółka stała się częścią, wywodzącej się ze Szwecji, międzynarodowej grupy Inwido AB. Wartość rocznych obrotów grupy wynosi około 600 mln euro. W swoich strukturach jednoczy ona czołowych producentów i najlepsze marki okien i drzwi.

Więcej informacji: www.sokolkasa.pl