Z początkiem lata firma Robur zajmująca się sprzedażą absorpcyjnych gazowych pomp ciepła w Polsce uruchomiła nową stronę internetową.

Robur: Nowa strona internetowa www.gazowe-pompy-ciepla.pl
www.gazowe-pompy-ciepla.pl
Portal dostepny pod adresem www.gazowe-pompy-ciepla.pl został całkowicie zmodyfikowany zyskując nowy, czytelny wizerunek. Zmianie uległa nie tylko część graficzna, ale przede wszystkim funkcjonalność.

Strona została przebudowana w taki sposób aby wśród czysto technicznych danych przeznaczonych dla fachowców z branży, znalazły się też artykuły, filmy, informacje o trendach rynkowych dla osób chcących dopiero zapoznać się z tematyką pomp ciepła.
ROBUR Gazowe Pompy CiepłaROBUR Gazowe Pompy Ciepła
Urządzenia firmy ROBUR mają szerokie zastosowanie w budownictwie przemysłowym, usługowym czy hotelarskim – na nowej stronie znalazła się więc zakładka dedykowana przykładowym realizacjom. Po kliknięciu w wybrany sektor, można zapoznać się ze szczegółami przykładowych realizacji, powodami wyboru określonych urządzeń oraz zastosowanych rozwiązań.

W celu wymiany informacji i poglądów stworzono FORUM zarządzane przez grupę wykwalifikowanych administratorów, którzy w profesjonalny i rzetelny sposób odpowiadają na zadawane pytania.

Portal został starannie zaprojektowany, a układ informacji i szata graficzna ułożona w taki sposób, aby ułatwić użytkownikowi poruszanie się po stronie.
www.gazowe-pompy-ciepla.pl
Źródło: Flowair