Lenze Polska Sp. z o.o. zaprasza na Road Show, podczas którego zostanie przedstawiona nowa generacja przemienników częstotliwości serii 8400.

RoadShow LENZE z przemiennikiem częstotliwości serii 8400
Co wyróżnia Lenze od konkurencji? Obecnie klienci wymagają właściwego dopasowania, co zmusiło Lenze do produkcji nowej serii przemienników częstotliwości, w której każdy kolejny model, jak np. BaseLine, StateLine, HighLine czy TopLine w swojej budowie bazuje na poprzednim modelu w zakresie funkcjonalności i zachowania napędu. Dla każdego z nich montaż, parametryzacja, obsługa i serwis są zawsze identyczne. Dzięki swoim inteligentnym własnościom, jak np. moduł pamięci i innym cechom szczególnym jak diagnostyka online, pozycjonowanie, tryb serwo przemienniki 8400 wnoszą istotny wkład w optymalizację procesów.

Road Show połączone jest z warsztatami, podczas których uczestnicy będą mogli praktycznie poznać możliwości przemienników serii 8400 jak również przetestować warianty zastosowań. Ilość miejsc jest limitowana. Prosimy zgłaszać chęć uczestnictwa na adres: mnich@lenze.pl

Najbliższe edycje Road Show Lenze: wrzesień 2012 we Wrocławiu, Katowicach i Rzeszowie.

[attach=attach1]Lenze 8400[/attach]