Urządzenia firmy RIGEL dostępne w ofercie SCROL.

RIGEL - producent agregatów wody lodowej na polskim rynku
Włoski producent, specjalizujący się w produkcji agregatów wody lodowej, firma Rigel, pretenduje na miano istotnego gracza, na polskim rynku chillerów. By wykorzystać potencjał drzemiący na rynku agregatów, zamierza skorzystać z zaawansowanych technologicznie rozwiązań konstrukcyjnych, wysokiej jakości swoich produktów oraz możliwości wykonania urządzeń niestandardowych pod nawet bardzo nietypowe wymagania klienta. Wszystko to, ma być dostępne w bardzo konkurencyjnej cenie.
RIGEL
Zalety systemów wody lodowej znajdujące zastosowanie w dużych instalacjach klimatyzacji pomieszczeń, a także branży spożywczej, chemicznej i jako wytwornice zimnej wody przemysłowej w technologii wytwarzania na liniach produkcyjnych, stają się na Polskim rynku coraz bardziej dostrzegane wśród projektantów, technologów oraz indywidualnych inwestorów.

Polski rynek agregatów wody lodowej, ma cały czas bardzo duży potencjał i jest nienasycony produktami. Inwestycje, związane z mistrzostwami Euro 2012 m.in. rozbudowa bazy hotelowej oraz ciągła rozbudowa i modernizacja infrastruktury w Polsce, a także nowe inwestycje zagraniczne na Polskim rynku, stwarzają bardzo duże możliwości wykorzystania nowych technologii i zaawansowanych rozwiązań konstrukcyjnych oferowanych przez producentów agregatów. Potencjał ten, dostrzegany jest przez zagraniczne firmy oraz inwestorów, szczególnie w dobie trwającego kryzysu.

Firma Rigel, zdobywająca obecnie rynki zachodniej Europy oraz bliskiego wschodu, traktuje polski rynek bardzo poważnie i oficjalnie zdecydowała się na rozpoczęcie tu dystrybucji swoich produktów, od początku października 2010 roku. Jako firma szczególnie mocno dbająca o zachowanie własnych wartości przyświecających jej funkcjonowaniu m.in. przywiązująca ogromną wagę do ochrony środowiska, oparta na specyficznej kulturze organizacyjnej, ma zamiar wprowadzać w Polsce metody, które pozwoliły odnieść sukces na innych rynkach.

RIEGEL logoMając świadomość istniejącej na rynku polskim silnej konkurencji o wyrobionej już marce i opinii wśród klientów oraz projektantów, firma Rigel jest gotowa wspierać użytkowników swoich urządzeń profesjonalnym serwisem i doradztwem technicznym oraz organizować szkolenia w Polsce. Projektantom chcącym zapoznać się z możliwościami produkcyjnymi i technologicznymi marki, Rigel dodatkowo oferuje szkolenia we Włoszech oraz wsparcie w postaci aplikacji, które ułatwiają dobór urządzeń i sporządzanie dokumentacji projektowej.

Obecnie oficjalnym dystrybutorem marki Rigel w Polsce, do ktorego należy wsparcie dla osób zainteresowanych produktami tej firmy, jest firma SCROL z Gdyni. Firma SCROL oferować ma jako przedstawicielstwo, całkowitą ofertę firmy Rigel zarówno w zakresie dostępnych produktów, jak i serwisu oraz wsparcia w postaci pomocy technicznej i handlowej.

Szczegóły dostępne są na stronie www.scrol.pl oraz w siedzibie firmy SCROL.
Źródło: SCROL B. Wysocki, A. Jędrzejewski sp.j.