Data rozpoczęcia
2017-10-25
Data zakończenia
2017-10-27
Miejsce
Warszawa
Organizator
REECO Poland Sp. z o. o.

VII edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności RENEXPO® Poland odbędzie się 25-27.10.2017 r. w Warszawie.

RENEXPO® Poland 2017

Targi oferują w Warszawie platformę do wykorzystania międzynarodowych możliwości biznesowych. Impreza ma na celu wsparcie zagranicznych firm w wejściu na Polski rynek, a także zaprezentowanie potencjału energii odnawialnej i możliwości znacznego jej rozwoju w przyszłości. Ze względu na swoje położenie Polska jest idealną lokalizacją dla inwestycji w energię odnawialną.

RENEXPO® Poland jest nie tylko jednym z największych i najważniejszych wydarzeń dotyczących energii odnawialnej, ale tworzy także platformę energetyczną w całym kraju. Wśród odwiedzających znajdą się m.in. architekci, instalatorzy, producenci, dystrybutorzy, planiści i projektanci instalacji OZE, inżynierowie, naukowcy, inwestorzy. Specjalistyczne konferencje odbywające się równolegle do targów, to miejsce gdzie krajowe i międzynarodowe organy publiczne, stowarzyszenia, naukowcy i firmy prezentują tendencje, wyniki badań, technologie i innowacje w swoich dziedzinach. 

 

Dowiedz się więcej