Data rozpoczęcia
2013-10-16
Data zakończenia
2013-10-17
Miejsce
Warszawa

RENEXPO® Poland 2013


W dniach 16-17.10.2013 odbędzie się trzecia edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej RENEXPO® Poland.

Druga edycja okazała się całkowitym sukcesem. Warszawskie Centrum EXPO XXI gościło wiele znanych i cenionych na rynku OZE firm, zarówno z Polski jak i też z zagranicy.

Łącznie 95 wystawców, około 3600 odwiedzających, więcej danych znajdą Państwo w naszych statystykach tutajJuż rozpoczęliśmy pracę nad trzecią edycją, główne tematy to:

energetyka słoneczna (fotowoltaika i energia solarna termiczna)
pompy ciepła
biomasa
biogaz
biopaliwa
mobilność
i wiele innychPodobnie jak w poprzednich edycjach będziemy współpracować z najważniejszymi stowarzyszeniami i organizacjami branżowymi z Polski i nie tylko. Zaprosimy decydentów i postacie ze świata polityki mające wpływ na decyzje podejmowane na wysokim szczeblu.Oczywiście nie może zabraknąć także Państwa, dlatego szanowni Państwo nie zwlekajcie i już dziś zarezerwujecie sobie stoisko na RENEXPO Poland 2013. Tylko do końca stycznia 2013 istnieje możliwość otrzymania rabatu i ciekawych gratisów w formie bądź to prezentacji w ramach konferencji czy też forum, reklamy w newsletterze czy też reklamy w katalogu targów.Drodzy Państwo, stańcie się już dziś częścią kampanii komunikacyjnej i marketingowej RENEXPO® Poland.