Data rozpoczęcia
2013-09-26
Data zakończenia
2013-09-29
Miejsce
Augsburg

"Najlepszym sposobem na przepowiadanie przyszłości jest jej tworzenie" (Willy Brandt)

Zapraszamy Państwa do odkrycia z nami przyszłości zaopatrzenia w energię odnawialną zamiast czekania, co się wydarzy. Przełom energetyczny w Niemczech z każdą chwilą posuwa się naprzód. Wynikają z tego olbrzymie szanse, jak również określone ryzyka. Zagwarantowanie bezpiecznego, czystego, wydajnego i ekonomicznego zaopatrzenia w energię winno także w przyszłości być dla ośrodka gospodarczego Niemiec najwyższym priorytetem.

Zapraszamy do zainteresowania się na RENEXPO® oraz towarzyszących kongresach rozwiązaniami w dziedzinac: mobilność elektryczna – w jaki sposób możemy zapewnić bezpieczne zaopatrzenie w energię, od odnawialnego i rozproszonego pozyskiwania energii, poprzez elastyczny rozdział energii aż do wydajnego magazynowania energii. Prosimy o zapoznanie się z przykładami wydajnego wykorzystania naszych zasobów i zasięgnięcie informacji o wszelkich usługach związanych z rynkiem energii odnawialnych.

RENEXPO® także w tym roku poprzez swoje innowacje przeniosą Państwa niejako w przyszłość - to, o czym inni tylko mówią, tutaj zostanie zaprezentowane. Rozwiązania gospodarcze wokół tematu energii mają być w 2013 roku przedstawione przez około 350 wystawców na powierzchni 19.000m2.

Tematy o dużym stopniu innowacyjności poruszane są także każdego roku na naszym, cieszącym się powodzeniem, przewodnim kongresie RENEXPO® z blisko 200 referentami i około 1.500 uczestnikami kongresu.

Wprowadzone do naszej międzynarodowej rodziny RENEXPO® targi RENEXPO® Augsburg otwierają drzwi do Europy Wschodniej i Środkowej. Już w roku 2012 15% wystawców pochodziło z zagranicy. Trend ten ma być utrzymany także w nadchodzącym roku.

Mając silną pozycję za sobą, cieszymy się już na przyszłe RENEXPO® 2013 w Augsburgu.

Miejsce wydarzenia:
Messe Augsburg
Am Messezentrum 5
86159 Augsburg

Bliższych informacji uzyskać można na stronie: www.renexpo.de