Za nami inauguracyjne szkolenie Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie. Pierwsze seminarium odbyło się w Małopolskim Centrum Edukacji Budowlanej przy ul Skotnickiej 252a w Krakowie. Uczestnicy mieli okazję zaznajomić się z tematami: budowania strategii PR, tworzenia tekstów prasowych oraz możliwościami monitorowania mediów i prowadzenia kampanii reklamowej w Internecie.

Relacja z I szkolenia PR w Budownictwie
Każdy uczestnik otrzymał komplet materiałów szkoleniowych, który zawierał m.in. skrypty wszystkich prezentacji. Dzięki materiałom seminarzyści mogli na bieżąco śledzić tok prezentacji, komentować i robić notatki. Właśnie dlatego, po wygłoszeniu wykładu prelegenci musieli wyczerpująco odpowiadać na pytania z sali i solidnie argumentować swoje tezy.

W przerwach między wystąpieniami uczestnicy mieli okazję porozmawiać z ekspertami indywidualnie. Kameralna atmosfera sprzyjała rozmowom, wzajemnej wymianie doświadczeń i zawieraniu znajomości.
Drugi blok tematyczny dotyczył wystąpień publicznych i zachowania przed kamerą. Poza czysto teoretycznymi wykładami, uczestnicy mieli okazję wystąpić przed kamerą, udzielając okolicznościowego wywiadu.

Całodzienne szkolenie zakończyło się rozdaniem certyfikatów oraz rozwiązaniem konkursów. Na początku seminariów uczestnicy zostali poproszenie o wypełnienie anonimowych ankiet, które mieli wypełniać sukcesywnie, oceniając stopień przygotowania i wykład poszczególnych prelegentów. Poza ankietami słuchacze otrzymali kupony, które upoważniały ich do wzięcia udziału w losowaniu nagród. Każdy uczestnik na zakończenie szkolenia otrzymał drobny upominek - scyzoryk, natomiast wylosowani szczęśliwcy otrzymali nagrody w postaci gier komputerowych, zestawu głośnomówiącego oraz książek Nieznany portret Krakowa podpisanych przez współautora - Konrada Myślika. Nagrody zostały ufundowane przez agencję Times Square Public Relations oraz PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

Szkolenie w Krakowie jest pierwszym szkoleniem z cyklu seminariów prowadzonych w ramach Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie. Kolejne szkolenie wprowadzające w tematykę public relations odbędzie się 14 września 2010 w warszawskim hotelu MDM przy placu Konstytucji 1, na które już wszystkich serdecznie zapraszamy!

Relacja filmowa z pierwszego szkolenia PR w Budownictwie, dzięki uprzejmości CBC24.com, dostępna jest pod adresem: www.cbc24.com


Źródło: PR w Budownictwie