Na naszych stronach zamieściliśmy poradnik firmy Danfoss Regulacja wodnych systemów klimatyzacji i ogrzewania. Więcej informacji poniżej.


Od lat uczestnicząc w wielu projektach budujemy naszą wiedzę i doświadczenie w dziedzinie regulacji systemów chłodzenia. Już codziennością stała się potrzeba odczuwania komfortu cieplnego przez osoby przebywające wewnątrz budynków. Niezależnie od tego, czy są to biura, czy obiekty rekreacyjne, poczucie komfortu wpływa na dobre samopoczucie ludzi i wysoką ich wydajność. Stale uczestniczymy w poszukiwaniu satysfakcjonujących rozwiązań projektowych oferując Państwu naszą wiedzę i wysokiej jakości produkty.
Opis sposobów równoważenia i regulacji przepływów w wodnych instalacjach grzewczych i chłodniczych z wykorzystaniem zaworów równoważących i regulacyjnych firmy Danfoss. Poradnik zawiera schematy typowych rozwiązań z ręcznymi zaworami równoważącymi oraz z automatycznymi ogranicznikami przepływu.


Znajdziemy tam takie informacje jak:
REGULACJA WODNYCH INSTALACJI CIEPŁA I CHŁODU W BUDYNKACH WIELKOKUBATUROWYCH
KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA REGULACJI INSTALACJI ZMIENNOPRZEPŁYWOWEJ
CENTRALE KLIMATYZACYJNE
REGULACJA APARATÓW GRZEWCZO - WENTYLACYJNYCH
REGULACJA UKŁADÓW Z SUFITAMI CHŁODZĄCYMI
KOSZTY RÓWNOWAŻENIA INSTALACJI PRZY STAŁYM LUB ZMIENNYM PRZEPŁYWIE
POPULARNE ZASTOSOWANIA ZAWORÓW AQ I AB-QM W OGRZEWNICTWIE
REGULACJA WODNYCH SYSTEMÓW KOMFORTU - BELKI CHŁODZĄCE I GRZEJNIKI
WYKRES MOLLIERA
Danfoss
Poradnik Regulacja wodnych systemów klimatyzacji i ogrzewania (plik PDF, 7968 KB) można pobrać z serwisu Heating Portal - kliknij w logo DanfossInformacje szczegółowe
na zapytanie
(Ogłoszenie sponsorowane)