Aby jeszcze bardziej podkreślić wyjątkowość urządzeń chłodniczych produkowanych przez firmę IGLOTECH, zmieniona została ich nazwa oraz znak handlowy. Od 1 marca 2006 roku urządzenia chłodnicze oferowane do tej pory pod nazwą ECO noszą nazwę REFCOLD.


Od 1 marca 2006 roku urządzenia chłodnicze oferowane do tej pory pod nazwą noszą nazwę . Firma IGLOTECH, producent urządzeń, chce w ten sposób bardziej zaznaczyć swoją obecność na rynku agregatów. Nowa nazwa i znak handlowy mają kojarzyć się z dobrymi jakościowo, a jednocześnie nowoczesnymi urządzeniami.

Obecnie linię urządzeń REFCOLD stanowią agregaty skraplające tradycyjne oraz z przemiennikiem częstotliwości, agregaty skraplające w obudowie, zespoły sprężarkowe budowane na ramie oraz w obudowie, schładzacze cieczy oraz rozdzielnice zasilająco-sterujące. Wspomniane produkty zdołały już zdobyć uznanie nie tylko na polskim rynku. Doceniane są za precyzję wykonania oraz wysoką jakość stosowanych podzespołów. Z pełną ofertą urządzeń REFCOLD można zapoznać się na stronie www.refcold.pl.