DanVex DEH-600p - nowy produkt w ofercie Radwanpolska.

Radwanpolska: Osuszacze powietrza DanVex
DanVex DEH-600p odróżnia się od przedniego modelu designem i możliwością odprowadzenia kondensatu poza urządzenie. Model ten znajduje zastosowanie w małych prywatnych basenach i jacuzzi, do automatycznego utrzymywania zadanej wilgotność w osuszanym pomieszczeniu.

Osuszacz DanVex posiada wmontowany higrostat, 5-litrowy zbiornik na kondensat, wymienny filtr powietrza, przyłącze umożliwiające odprowadzenie kondensatu poza urządzenie, obudowę z masy plastycznej o wysokiej trwałości i elegancki wygląd. Elektroniczne sterowanie wraz z wygodnym i intuicyjnym panelem kontrolnym, gwarantuje automatyczną pracę urządzenia.

Dane techniczne DanVex DEH-600p:

Wydajność osuszania 60 l/doba
Zakres temperatury od +5 do +32°C
Zakres wilgotności wzgl. 30 - 100%
Przepływ powietrza 420 m3/h
Zasilanie eletryczne 230/1~/50 V/Hz
Pobór mocy 800 W
Zbiornik kondensatu 5l
Wymiary (w/s/g) 630/480/300 mm
Waga 22,5 kg

>>Katalog osuszaczy DanVex


Firma RadwanPolska jest generalnym dystrybutorem firmy DanVex w Polsce.
DanVexDanVex to jedna z największych spółek fińskich, działających na rynku systemów klimatyzacyjnych już ponad 10 lat i będąca jednym z liderów wśród dostawców urządzeń grzewczych, klimatyzatorów i osuszaczy powietrza na rynek europejski. Biuro centralne spółki znajduje się w Helsinkach.
DanVex to prawdziwy międzynarodowy koncern, który łączy w sobie najważniejsze cechy urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, przystosowanych do eksploatacji w najtrudniejszych warunkach klimatycznych.
Urządzenia marki DanVex produkowane są w nowoczesnych zakładach na terenie Europy i Stanów Zjednoczonych. Długoletnie doświadczenie DanVex doprowadziło do opracowania unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, pozwalających połączyć tradycyjną jakość fińską z zachowaniem atrakcyjnej ceny.