AIRECO - Generalny Dystrybutor urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi Electric przy współpracy z miesięcznikiem Hotel Profit zaprezentował w innowacyjnym projekcie "Pokój Przyszłości" najnowocześniejsze rozwiązania stosowane przez Mitsubishi Electric.


„Pokój Przyszłości” to akcja zorganizowana przez miesięcznik Hotel Profit, której premiera miała miejsce w dniach 10-12 kwietnia br. podczas III Targów Inwestycji Hotelarskich CIEPŁY BAŁTYK w Gdańsku. Na „Pokój przyszłości” złożyła się oferta 7 firm oferujących meble, sprzęt nagłośnieniowy, sprzęt TV, wykładziny, tapety, systemy informacji komputerowej oraz klimatyzację. Ekspozycja przedstawiała produkty i rozwiązania technologiczne, które często mają już zastosowanie w pokojach hotelowych oraz takie, które dopiero w najbliższej przyszłości zaistnieją w hotelach. Jednak założeniem projektu jest pokazanie nowych trendów i unikatowych rozwiązań w każdej z zaprezentowanych branż.
>
Fot. 1. Pokój Przyszłości – targi CIEPŁY BAŁTYK
10-12.04.2008 Gdańsk

AIRECO zaprezentowało urządzenia klimatyzacyjne Mitsubishi Electric, których rozwiązania technologiczne są na miarę XXI wieku. W ekspozycji pokazano najnowszą jednostkę kanałową PEFY-P VMS. Cechuje ją:
- bardzo cicha praca (22dB(A)),
- niska (200 mm) i wąska (700 mm) obudowa,
- szeroki zakres wartości sprężu (5-50 Pa),
- wbudowana pompka skroplin,
- w standardzie filtr nadający się do mycia.
Ponadto urządzenie cechuje łatwe sterowanie pilotem i możliwość włączenia w system hotelowego BMS. Dzięki swoim zaletom zaprezentowany klimatyzator idealnie nadaje się do wykorzystania w obiektach hotelowych.
Zwiedzający goście mogli otrzymać rzetelne informacje i materiały o całym asortymencie urządzeń Mitsubishi Electric.


Fot. 2. PEFY-P VMS

Fot. 3. PEFY-P VMS
Kolejne prezentacje „Pokoju Przyszłości” będzie można zobaczyć podczas branżowych targów w drugiej połowie roku. Szczegóły na stronie www.mitsubishi-electric.pl