Bezprzewodowy sterownik temperatury firmy LARS Nieduże, estetyczne urządzenie w białym kolorze ozdobi biurko w twojej firmie lub szafkę nocną w domu i mieszkaniu. Ten drobiazg może poprawić komfort i samopoczucie obecnych w pomieszczeniu osób.

W pracy i w domu mamy zbyt wiele obowiązków by zastanawiać się nad optymalnym działaniem urządzeń grzewczych, spędzać w tym celu czas w kotłowni itp. Jednocześnie jednym z podstawowych elementów dobrego samopoczucia jest odpowiednia temperatura nie tylko uczuć, ale i powietrza, które nas otacza. Jednym słowem poczucie komfortu.

Nie trzeba schodzić do kotłowni i głowić się nad przeznaczeniem kolorowych przycisków i cyferek na panelu sterowania kotła, by w każdym pomieszczeniu mieć temperaturę dokładnie taką, jakiej sobie życzymy. Siedząc wygodnie za biurkiem lub leżąc w łóżku wystarczy wyciągnąć rękę i w paru ruchach zaprogramować prace urządzeń grzewczych tak, by za chwilę poczuć rozgrzewające ciepło czy orzeźwiający chłód. Urządzenie, które wygląda jak stylowy zegarek, palmtop lub organizer, w rzeczywistości jest bezprzewodowym sterownikiem temperatury. Jego montaż nie wymaga kucia ścian czy przeprowadzania jakichkolwiek kabli. Dzięki sterownikowi można ustawić inną temperaturę o każdej porze dnia i nocy, różną w każdy dzień tygodnia. Sterując temperaturą za pomocą takiego urządzenia – jak zapewnia producent – rachunki za ogrzewanie mogą zmaleć nawet o 30%!

Nieważne kto będzie zarządzał domowym gospodarstwem – mężczyzna czy kobieta. Warto jednak wspólnie zastanowić się nad zakupem takiego urządzenia. Koszt sterownika jest niewielki i zwraca się po paru miesiącach, a komfort życia i pracy procentuje dobrym samopoczuciu twoim, twoich bliskich i współpracowników.

Więcej na stronie www.lars.pl