Zakres produkowanych przez HAIER urządzeń to: - klimatyzatory - osuszacze powietrza - lodówki i zamrażarki - kuchenki mikrofalowe - pralki - zmywarki i sprzęt RTV. Firma HAIER oferuje 89 typoszeregów i 13 000 modeli dostępnych w 165 krajach.
Split naścienny

Split naścienny jest wyrafinowanym urządzeniem, starannie zaprojektowanym z wybranych materiałów, doskonale dopasowanym do swoich funkcji, energooszczędnym, bardzo cichym, luksusowym i łatwym w obsłudze, przyjaznym środowisku, z pełnym osuszaniem.


Multisplit
System Multisplit umożliwia połączenie kilku jednostek wewnętrznych do jednej jednostki zewnętrznej, gwarantując wysoką skuteczność oraz komfort. Wewnętrzne jednostki mogą pracować równocześnie i niezależnie od siebie.Okienny

Klimatyzator okienny sprosta wymaganiom każdego typu pomieszczenia. Jedną z jego wielu zalet jest łatwość montażu.


Przenośny
Klimatyzatory przenośne SA doskonałe pod względem jakości, wydajności i wyglądu. Nie wymagają specjalistycznego montażu. Łączą uniwersalność z korzystną ceną.


Kasetonowy
Klimatyzatory kasetonowe nie zmniejszają kubatury pomieszczeń, zapewniają czyste i świeże powietrze. Są eleganckie i płaskie. Nadają się do wysokiej klasy hoteli, budynków specjalistycznych oraz luksusowych salonów.


Consola
Klimatyzator consola jest dobrze rozwiniętym produktem Haiera, łączącym w sobie użyteczność i estetykę. Jego atutem jest szafowy wygląd, dzięki czemu nadaje się doskonale do pomieszczeń takich jak sypialnia.


Przypodłogowo-podsufitowy
Klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe mogą być zawieszone przy suficie albo zamontowane przy podłodze – tak aby zapewnić komfort użytkownikowi. Dzięki swej estetycznej sylwetce dają się komponować w pomieszczeniach o dowolnym wystroju wnętrz.


Kanałowy
Klimatyzatory kanałowe dają możliwość ustawienia optymalnej temperatury dla wielu pomieszczeń jednocześnie. Zastosowanie tego typu klimatyzatorów zapewnia minimum doboru akcesoriów i sprzętu do montażu.


System MRV
System MRV z konwersją częstotliwości to elitarny produkt firmy Haier. System ten posiada zaawansowane parametry techniczne, a proces technologii produkcji jest na najwyższym poziomie światowym (inteligentna technologia konwersji częstotliwości). Jest to ciągłe ulepszanie i doskonalenie sieci systemów projektowych, inteligentnej kontroli, oszczędności energii, jak również łatwej instalacji. System MRV można oddzielnie lub łącznie symulować kontrolę maksymalnie 6 różnych modeli klimatyzatorów.
Klimatyzatory Haier jako pierwsze na chińskim rynku otrzymały certyfikat ISO 9001-94E. Certyfikat ten jak i następne (CE, GS, EMC, UL) były przepustką na rynki międzynarodowe. Wejście do Europy zapewnia certyfikat Euroventu.

Haier Polska
www.haier.pl