Firma Gripple jest światowym liderem w produkcji systemów mocowań ze szczególnym uwzględnieniem mocowań opartych na wykorzystaniu lin stalowych. Nowatorsto GRIPPLE polega na stworzeniu dla lin samozaciskowego elementu łączeniowego. W połączeniu z różnego rodzaju elementami mocowania do podłoża - stanowi uniwersalny system nośny o zastosowaniach praktycznie nieograniczonych!

Przedstawiamy: GRIPPLE
Wyroby Gripple są sprzedawane na rynkach budowlanych w 83 krajach świata. Gripple dostarcza systemowe rozwiązania do mocowania instalacji elektrycznych jak również sanitarnych, które dają praktyczne i ekonomiczne korzyści. Firma aktualnie obsługuje ponad 2000 klientów na różnych kontynentach.

Gripple

Przykładowe zastosowania produktów Gripple

Instalacje HVAC
Szeroka gama produktów Gripple doskonale dostosowuje się do mocowania różnych typów przewodów wentylacyjnych jak również klimakonwektorów czy nawiewników. Rozwiązania z rodziny produktów typu TRAPEZ (TPZ) doskonale współpracują powszechnie stosowanymi materiałami i elementami takimi jak uniwersalny profil, czy kanały prostokątne wykonane z różnych materiałów.

Gripple
Instalacje elektryczne
Poszczególne elementy instalacji takie jak koryta kablowe, lampy czy głośniki mocowane są za pomocą systemowych zawiesi. Zestaw składa się z kotwy, dobieranej w zależności od konstrukcji (około 15 typów), liny oraz elementu samozaciskowego. Różne konfiguracje systemu pozwalają na łatwe i szybkie mocowanie poszczególnych elementów. System w konfiguracji Gripple Y-Fit jest idealny w mocowaniu oświetlenia.

Gripple
Instalacje mechaniczne
Nowa obejma Gripple Universal Clamp jest idealnym rozwiązaniem do zawieszenia wszystkich rurociągów. Jedna obejma umożliwia, w łatwy i szybki sposób, mocowanie przewodów o różnych średnicach. Produkt połączony z Gripple Y-Pipe, staje się innowacyjnym rozwiązaniem do mocowania rur.

Gripple

Gripple na świecie
GrippleCentrala firmy mieści się w Sheffield w Wielkiej Brytanii. To właśnie tam znajduje się główny zakład produkcyjny, park maszynowy a także dział innowacji i nowych technologii. Europejskie biuro sprzedaży, dla rynku przemysłowego, mieści się nieopodal Strasburga we Francji i jest odpowiedzialne za sprzedaż na terenie Europy.
Firma Gripple jest liderem w linowych rozwiązaniach do mocowania instalacji zarówno elektrycznych jak i sanitarnych. Firma, dzięki naszym systemowym rozwiązaniom oraz innowacyjności, jest laureatem wielu prestiżowych nagród w Europie.
Katalog Gripple znajduje się tutaj (pdf, en) na stronie internetowej www.gripple.com/pl/ (pl).