Data rozpoczęcia
2009-11-18
Data zakończenia
2009-11-19

18-19.11.2009 Wrocław
PROTECH’09 - po raz trzeci we Wrocławiu

Trade Media International Holdings
zaprasza na piątą jubileuszową edycję Międzynarodowych Targów Produkcji i Technologii PROTECH’09.
Nasze targi są miejscem spotkań inżynierów reprezentujących wszystkie branże przemysłu związane z produkcją i technologią. Doświadczenie z lat poprzednich pozwala na zorganizowanie odpowiadającego uczestnikom forum łączącego tradycyjne targi produkcji i technologii z seminariami tematycznymi:

MAINTECH
- Inżynieria i utrzymanie ruchu w zakładach przemysłowych.
ROBOTECH - Automatyka. Sterowanie. Oprzyrządowanie. Robotyka.
SYSTECH - Systemy informatyczne wspomagające zarządzanie produkcją.
DESIGNTECH - Projektowanie dla mechaniki i elektroniki.
Tegoroczne targi po raz trzeci zawitają do Wrocławia - stolicy Dolnego Śląska, będącego potęgą gospodarczą regionu. Na zorganizowanych w Hali Stulecia targach pojawią się Dni kariery dla inżynierów, w ramach których zaprezentują się firmy zajmujące się profesjonalną rekrutacją. Odbędą się również spotkania ze specjalistami w zakresie doradztwa personalnego.
Po raz kolejny rozstrzygniemy także konkurs na Fabrykę oraz Konstruktora Roku.
W ubiegłorocznej edycji targów PROTECH prawie 90 wystawców zaprezentowało swoją ofertę skierowaną do blisko 3000 uczestników, a prawie 500 osób uczestniczyło w seminariach tematycznych. Te liczby mówią same za siebie. Targi PROTECH to miejsce gdzie krzyżują się drogi wszystkich inżynierów. LISTOPAD - WROCŁAW - PROTECH Takich atrakcji nie można przegapić. Zapraszamy
Trade Media International Holdings
www.targi-protech.pl