Data rozpoczęcia
2008-11-19
Data zakończenia
2008-11-20

19-20.11.2008 Wrocław
Już po raz czwarty zapraszamy Państwa na Międzynarodowe Targi Produkcji i Technologii, które ponownie zawitają do Wrocławia - stolicy Dolnego Śląska. To właśnie tutaj doskonale funkcjonują różne gałęzie przemysłu, od środków transportu przez elektrotechnikę, aż po przemysł maszynowy i oczywiście wiele innych. Widać to było na targach PROTECH’07, które odwiedziło ponad 2000 osób z różnych zakładów produkcyjnych z Dolnego Śląska i z całej Polski.
Targi PROTECH’08 ponownie staną się miejscem spotkań inżynierów reprezentujących wszystkie branże przemysłu związane z produkcją i technologią. Doświadczenie z lat poprzednich pozwoli na zorganizowanie odpowiadającego uczestnikom forum łączącego tradycyjne targi produkcji i technologii z seminariami tematycznymi.
W tym roku oferujemy:
miejsce dogodne do organizacji wszelkiego rodzaju imprez konferencyjno-naukowych, w tym targów - Halę Stulecia położoną w centrum Wrocławia;
powierzchnię wystawienniczą liczącą minimum 2000 m2;
ponad 65 prezentacji producentów, wykładowców akademickich, przedstawicieli środowiska naukowego, przedstawicieli przemysłu, dostawców rozwiązań IT.
Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy
Internet: www.targi-protech.pl