Data rozpoczęcia
2007-11-21
Data zakończenia
2007-11-22

21-22.11.2007 Wrocław


O edycji 2006:
PROTECH’06 jest jedynym miejscem, gdzie spotykają się inżynierowie wszystkich branż inżynierii związanych z produkcją i technologią. Targi to forum dla profesjonalistów złożone z części seminaryjnej i wystawienniczej, na którym Państwa klienci będą mogli zapoznać się z pełną informacją o produktach.

Targi PROTECH’06:
2000 m² powierzchni wystawienniczej
Prezentacje produktów międzynarodowych firm
Prezentacje najnowszych technologii z całego świata
Wystawcy PROTECH’06 to wiodący dostawcy produktów i rozwiązań dla przemysłu stosujący innowacyjne rozwiązania techniczne. Wystawcy skorzystają z wyjątkowej możliwości kontaktu i wymiany doświadczeń z grupą kadry zarządzającej, ekspertami, specjalistami oraz naukowcami pokrewnych branż inżynierii: automatyki i sterowania, robotyki, utrzymania ruchu, projektowania dla mechaniki i elektroniki, systemów IT w przemyśle.
>>> Lista wystawców
Zwiedzający targi PROTECH’06 to inżynierowie i kadra zarządzająca firm produkcyjnych - osoby zawodowo związane z produkcją i technologią, przedstawiciele firm produkcyjnych z całej Polski i zagranicy.
Korzyści z odwiedzania targów PROTECH’06 wynikają z formy, w jakiej są organizowane. PROTECH’06 jest imprezą targową, która łączy tradycyjne targi produkcji i technologii oraz seminaria dotyczące pokrewnych branż inżynierii. Producenci, inżynierowie oraz inni specjaliści z całej Polski i zagranicy, reprezentujący każdą gałąź przemysłu, wezmą udział w targach i seminariach PROTECH’06. PROTECH’06 to profesjonalne forum dotyczące rozwiązań inżynieryjnych, źródło informacji o innowacjach oraz najnowszych trendach w różnych obszarach produkcji.
>>> Więcej informacji www.targi-protech.pl