Prosta wymiana, wiele możliwości - nowy wielofunkcyjny sterownik EKC 202C MS współpracuje z większością czujników NTC oferowanych na rynku umożliwiając szybkie i łatwe zastosowanie w miejsce sterowników innych producentów.

Prosta wymiana, wiele możliwości: Nowy wielofunkcyjny sterownik EKC 202C MS
EKC 202C MSNowy uniwersalny sterownik EKC 202C MS jest nowszą wersją dobrze znanego modelu EKC 202C, udoskonaloną zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. W efekcie nowy sterownik współpracuje ze wszystkimi typami czujników NTC do 10kΩ oferowanymi na rynku zarówno przez firmę Danfoss jak i innych producentów.

Wielofunkcyjny sterownik EKC 202C MS można łatwo, szybko i bez dodatkowych przeróbek zainstalować w miejsce podobnych sterowników innych producentów w pracujących układach chłodniczych (w miejscu użytkowania lub podczas produkcji) i nadal wykorzystywać już zainstalowane czujniki NTC.

Mniejszy magazyn i prosty wybór
Urządzenie posiadające ten sam numer kodowy może być zastosowane w różnych układach chłodniczych i może zastąpić wiele sterowników innych producentów. Upraszcza to dobór odpowiedniego modelu oraz umożliwia efektywniejsze wykorzystanie miejsca w samochodzie serwisowym i magazynie. Sterownik EKC 202C MS służy do regulacji temperatury w urządzeniu chłodniczym, może nadzorować odtajanie pracę wentylatorów, funkcje alarmowe i oświetlenie.

Oszczędność czasu - łatwy montaż i szybkie programowanie
Zintegrowane uchwyty montażowe sprawiają że montaż panelu jest szybki i łatwy. Klucz do kopiowania nastaw EKA 183A umożliwia szybkie i proste kopiowanie nastaw z jednego sterownika EKC do drugiego tego samego typu.

Cechy i zalety:
- Czujniki: Możliwość zastosowania różnych czujników NTC firmy Danfoss oraz innych producentów..
- Zintegrowane funkcje do regulacji układu chłodniczego
- Odtajanie wg potrzeb w układach z jedną sprężarką i jednym parownikiem
- Przyciski i uszczelka są integralną częścią panelu czołowego sterownika
- Stopień ochrony panelu czołowego IP65
- Wejście dwustanowe realizujące jedną z następujących funkcji:
Alarm zamkniętych / otwartych drzwi
Załączenia odtajania
Wyłącznika głównego
Przełączenia w tryb pracy nocnej
Wyboru nastawy temperatury
Załączenia funkcji mycia urządzenia
Możliwość szybkiego programowania przy użyciu klucza do kopiowania nastaw.

Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.