Dziś na stronach wentylacja.com.pl ruszył nowy dział "Wentylacja na wesoło". Dział, w którym jest mniej poważnie niż na pozostałych stronach wentylacja.com.pl!

Czasami wśród listów do nas zdarzają się prawdziwe perełki, które poprawiają nastrój całemu zespołowi wentylacja.com.pl. Pomyśleliśmy więc, że nie ma sensu abyśmy trzymali je tylko dla siebie. Stąd dział "Wentylacja na wesoło"
Na razie przedstawiamy Czytelnikom skromny zbiór zdjęć i dowcipów. Obiecujemy, że będziemy ujawniać kolejne znalezione w naszym biurze i skrzynce pocztowej listy. Czytelników prosimy o wsparcie: czekamy na dowcipy, śmieszne rysunki i zdjęcia - najlepiej związane z naszą branżą, te z życia wzięte, jak i wyimaginowane! Podzielcie się z nami i innymi Czytelnikami portalu wentylacja.com.pl i przesyłajcie "kawały" na adres redakcja@wentylacja.com.pl lub za pomocą formularza
Zanim jednak weźmiecie się do lektury lojalnie Was uprzedzamy, iż strona ta nie powinna być oglądana przez osoby poniżej 18-tego roku życia i wrażliwe na wulgarne słownictwo. Żarty są bowiem publikowane w oryginalnej formie.
Dział z "Humor-em" znajdziesz też na stronach naszego nowego Forum Dyskusyjnego
Przy okazji informujemy, że 2 tygodnie temu uruchomiliśmy dział "Ciekawostki". "Ciekawostki" stanowią zbiór artykułów i linków do ciekawych stron i informacji; materiały, które nie kwalifikowały się do żadnego z istniejących działów wentylacja.com.pl, a dotyczą branży HVACR.
Każdy z użytkowników może wnieść coś do tego działu i dlatego prosimy wszystkich tych, którzy chcą opublikować "ciekawostkę", coś co może zainteresować innych, o nadysłanie materiałów na adres redakcja@wentylacja.com.pl

Życzymy miłej lektury!
Redakcja www.wentylacja.com.pl
Masz pomysł na kolejny dział na wentylacja.com.pl? >>>napisz do nas