Warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie: www.rekuperacja.danfoss.pl do 17 października 2012r. i zakupienie centrali do 6 grudnia 2012r.

Promocja: rabat nawet 3300 na rekuperację Danfoss Air!
17 września ruszyła Promocja na systemy rekuperacji Danfoss Air.
Każdy klient, który zdecyduje się na zakup centrali rekuperacyjnej Danfoss Air otrzyma rabat nawet 3300 zł netto.
Warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie: www.rekuperacja.danfoss.pl do 17 października 2012r. i zakupienie centrali do 6 grudnia 2012r.

Produkty Danfoss Air z Promocji są kompletnie wyposażonymi rekuperatorami klasy premium. Posiadają funkcję nocnego chłodzenia, przydatną szczególnie w upalne dni , funkcję „buster”, czyli zwiększonej mocy, niezbędną na przykład podczas organizowanego przyjęcia, kiedy jest dużo osób w pomieszczeniu oraz funkcję letni bypass. Wszystkie centrale Danfoss Air posiadają certyfikat domu pasywnego, wydany przez The Passive House Institute w Darmstadt.
Więcej o systemie rekuperacji na stronie [url]http://www.rekuperacja.danfoss.plInformacje o firmie

Danfoss Poland Sp. z o.o. powstała w 1991 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Danfoss z siedzibą w Danii. Oferuje produkty i rozwiązania techniczne bazujące na mechanice oraz elektronice. Danfoss jest ogólnoświatowym producentem urządzeń regulacyjnych i kontrolno-pomiarowych, a także dostawcą usług i rozwiązań dla wielu dziedzin gospodarki. Firma oferuje produkty z takich sektorów jak: chłodnictwo
i klimatyzacja, ciepłownictwo, ogrzewnictwo i wentylacja, przemysł oraz gospodarka wodno-ściekowa. Klientami Danfossa są zarówno inwestorzy, projektanci, instalatorzy jak i osoby indywidualne. Globalnie firma zatrudnia ponad 21 000 pracowników, w tym ponad 800 osób w Polsce w 4 fabrykach.


Kontakt dla mediów:


Danfoss Poland Sp. z o.o.
Joanna Izdebska
joanna_izdebska@danfoss.com
Tel: 48 22 755 06 25
Mobile: + 48 603 881 577
www.ogrzewanie.danfoss.pl