Chłodnictwo&Klimatyzacja z zaproszeniem na Targi POLAGRA-TECH 2009 dla pierwszych 15 prenumeratorów!


Zamów prenumeratę miesięcznika Chłodnictwo&Klimatyzacja w terminie 31.08.2009 r. -06.09.2009 r. - otrzymasz zaproszenie na Targi POLAGRA-TECH 2009.
Szczegóły promocji:
• zaproszenie dla pierwszych 15 prenumeratorów
• termin zamówienia prenumeraty i dokonania płatności: 31.08.2009-06.09.2009 r.
www.chlodnictwoiklimatyzacja.plO miesięczniku:

Chłodnictwo&Klimatyzacja
- ogólnopolski, fachowy miesięcznik poświęcony praktycznym zagadnieniom chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji. Czasopismo przekazuje praktyczną wiedzę z zakresu projektowania, instalacji i eksploatacji urządzeń chłodniczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Poprzez zestawienia i przeglądy doradza przy wyborze urządzeń, rozwiązań przy planowanych inwestycjach zarówno dużych biurowo-przemysłowych, jak i małych domowych.
Miesięcznik współpracuje z Polską Korporacją Techniki Sanitarnej, Grzewczej, Gazowej i Klimatyzacji, Krajowym Forum Chłodnictwa i Stowarzyszeniem Polska Wentylacja, Instytutem Techniki Budowlanej, Centralnym Ośrodkiem Chłodnictwa, Centralnym Laboratorium Chłodnictwa, SIMP, COBRTI INSTAL i uczelniami technicznymi.
Redakcja miesięcznika Chłodnictwo & Klimatyzacja jest organizatorem technicznych konferencji i seminariów szkoleniowych. Czasopismo obecne jest na rynku wydawniczym od 1995 r.
Wydawca: Euro – Media Sp. z o.o. al. KEN 95, 02-777 Warszawa