Przy zakupie 2 rekuperatorów Danfoss instalator otrzyma wysokiej klasy manometr!!!

Promocja: Manometr za 2 rekuperatory!
Przy zakupie 2 rekuperatorów Danfoss instalator otrzyma wysokiej klasy manometr. Zamówienia trzeba złożyć do 6 grudnia. Szczegóły promocji dla instalatora na [url]http://www.szkolenia.rekuperacja.pl.

Do tego klient instalatora, który zdecyduje się na zakup centrali rekuperacyjnej Danfoss Air otrzyma rabat nawet 3300 zł netto. Warunkiem jest zarejestrowanie się na stronie: [url]http://www.rekuperacja.danfoss.pl do 17 października 2012r. i zakupienie centrali do 6 grudnia 2012r.
Informacje o firmie

Danfoss Poland Sp. z o.o. powstała w 1991 roku i jest częścią międzynarodowej Grupy Danfoss z siedzibą w Danii. Oferuje produkty i rozwiązania techniczne bazujące na mechanice oraz elektronice. Danfoss jest ogólnoświatowym producentem urządzeń regulacyjnych i kontrolno-pomiarowych, a także dostawcą usług i rozwiązań dla wielu dziedzin gospodarki. Firma oferuje produkty z takich sektorów jak: chłodnictwo
i klimatyzacja, ciepłownictwo, ogrzewnictwo i wentylacja, przemysł oraz gospodarka wodno-ściekowa. Klientami Danfossa są zarówno inwestorzy, projektanci, instalatorzy jak i osoby indywidualne. Globalnie firma zatrudnia ponad 21 000 pracowników, w tym ponad 800 osób w Polsce w 4 fabrykach.

[url]http://www.ogrzewanie.danfoss.pl
Źródło: Danfoss Poland Sp. z o.o.