Jak donosi internetowe wydanie Gazety Wyborczej, bydgoska spółka Promar otrzymała kontrakty w Tunezji, Egipcie i Libii, dzięki rządowemu programowi Green Evo.

Promar podbija Afrykę Północną
Mieszkańcy Tunezji, Egiptu i Libii zapłacą mniej za klimatyzację dzięki wsparciu specjalistów z bydgoskiej firmy Promar. Więcej na ten temat na Gazeta.pl: W Tunezji oszczędzają energię dzięki bydgoszczanom

Technologia Promaru zaproponowana dla Tunezji obejmie usługi zdalnego monitorowania i zarządzania instalacjami, w tym klimatyzacyjnymi i wentylacyjnymi, w celu usprawnienia ich działania oraz obniżenie zużycia energii.

Promar

Promar Sp. z o.o. jest firmą inżynierską, która swoją działalność prowadzi od roku 1994. Promar jest liderem na polskim rynku w zakresie optymalizacji zużycia energii oraz zdalnego zarządzania infrastrukturą techniczną w budynkach. Oferuje usługi projektowania, wykonawstwa, serwisu oraz eksploatacji i monitoringu w takich branżach jak ciepłownictwo, wentylacja, klimatyzacja oraz zdalne zarządzanie infrastrukturą techniczną budynków (PROM@R MONITORING SYSTEM - PMS).