Wigmors: Strefa Projektanta Danfoss

Zapraszamy do skorzystania ze Strefy Projektanta Danfoss wszystkich, którzy zajmują się projektowaniem zaworów pierwszeństwa i BREEAM lub innych aplikacji w infrastrukturze budynkowej lub przemyśle.

Komentarze: 0

AlnorSILENT - program doboru akustyki .

Dzięki programowi bez problemu dobierzesz tłumik do wentylatora, ustalisz poziom akustyki i porównasz parametry. Pobierz i sprawdź.

Komentarze: 0

Danfoss - aktualizacja programu COMPASS.

Aplikacja doborowa COMPASS została zaktualizowana w październiku 2015. Bazę produktów uzupełniono o nowe numery katalogowe agregatów skraplających Danfoss oraz konkurencji.

Komentarze: 0

Compass-aktualizacja.

Zachęcamy do skorzystania z aktualizowanej aplikacji doborowej Compass od firmy Danfoss. Aktualizacja miała miejsce w kwietniu br. Aktualizacja dotyczyła wzbogacenia bazy produktów o nowe sprężarki i agregaty skraplające do pracy z czynnikami...

Komentarze: 0

Aplikacja internetowa ACON®

W programie znajdziecie Państwo wszystkie typy central wentylacyjnych oferowanych przez firmę Fläkt Woods. Ponieważ program jest aplikacją internetową, posiada on zawsze zaktualizowane dane techniczne.

Komentarze: 0

Wentyle 6.2

Do programu WENTYLE 6.2 dodane zostały nowe biblioteki kanałów, kształtek i wentylatorów chemoodpornych CHEMOWENT firmy Kompleks S.A.

Komentarze: 0

Chemowent -CADprofi

Chemowent-CAD to aplikacja wspomagająca projektowanie chemoodpornych instalacji wentylacyjnych z wykorzystaniem produktów Chemowent.

Komentarze: 0

Stavoklima-RATUS II v 1.0.12

Ratus II v 1.0.12 to nowy program doboru, który pobrać można ze strony firmy Ventia. Jest to program doboru kurtyn powietrznych STAVOKLIMA. Tutaj wystarczy jedynie podać wymiary otworu oraz rodzaj medium, którym dysponuje klient. Przechodząc...

Komentarze: 0