Data rozpoczęcia
2011-09-28
Data zakończenia
2011-09-28
Miejsce
Szczecin

Wraz z końcem okresu wakacyjnego, firma D+H Polska wznawia cykl seminariów poświęconych projektowaniu systemów oddymiania. Po sukcesie, jakim okazały się wcześniejsze spotkania tego typu, tym razem z wiedzy ekspertów będą mogli skorzystać projektanci oraz architekci ze Szczecina i Białegostoku.


Odpowiednio zaprojektowany system oddymiania jest często jednym z bardziej istotnych elementów budynku. Nie tylko może on znacząco poprawić bezpieczeństwo w przypadku pożaru, ale również pozytywnie wpływa na komfort znajdujących się w obiekcie osób. Jednak warunkiem prawidłowego działania takiego systemu jest odpowiedni projekt uwzględniający indywidualną specyfikę budynku, potrzeby inwestora oraz najnowsze rozwiązania i trendy w tej dziedzinie. Dodatkowo całą sprawę komplikują stale zmieniające się przepisy z zakresu systemów przeciwpożarowych i sprawności energetycznej budynków. Nic więc dziwnego, że osobom na co dzień niezwiązanym ściśle z tą tematyką trudno pozostać na bieżąco z aktualnymi rozwiązaniami i rozporządzeniami. Dlatego też firma D+H Polska, wychodząc naprzeciw potrzebom projektantów i architektów, zorganizowała cykl bezpłatnych seminariów mających na celu przybliżenie im tej tematyki. Tym razem, eksperci z firmy D+H Polska odwiedzą Szczecin (28.09 br.) i Białystok (24.11 br.), gdzie opowiedzą o sposobach odpowiedniego wyboru systemu oddymiania, zmianach prawnych oraz o konkretnych rozwiązaniach, takich jak np. system LSC. Co więcej, oprócz wykładów, uczestnicy będą mogli porozmawiać ze specjalistami i uzyskać odpowiedzi na wiele pytań z zakresu systemów oddymiania i ich stosowania w praktyce.
Firma D+H Polska przewiduje również możliwość zorganizowania kolejnych terminów w Warszawie i Katowicach. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod numerem telefonu 71 323 52 55 lub drogą mailową: marketing.polska@dh-partner.com.


Jak pokazują opinie uczestników wcześniejszych edycji, tego typu spotkania są bardzo ważne zarówno dla projektantów, jak i architektów. Dzięki dobremu doborowi tematów i ciekawej formie wykładów pozwalają one na poszerzenie własnej wiedzy, nie tylko w kwestii konkretnych rozwiązań i produktów, ale również aktualnie obowiązujących regulacji prawnych i ogólnych zasad projektowania systemów oddymiania. „Zawód architekta i projektanta wiąże się z potrzebą stałego pogłębiania własnej wiedzy. Nowe technologie czy zmieniające się przepisy sprawiają, że w naszym zawodzie ciężko mówić o czymś takim jak „stare, sprawdzone rozwiązania”, szczególnie w przypadku szeroko rozumianej ochrony przeciwpożarowej. Dlatego bezpłatne seminaria szkoleniowe organizowane przez firmę D+H Polska są dla nas tak ważne. Spotkania tego typu nie tylko pozwalają bowiem na uzupełnienie wiedzy teoretycznej i zapoznanie się z możliwościami nowych produktów, ale dają też unikalną szansę porozmawiania ze specjalistami i uzyskania odpowiedzi na wiele pytań z zakresu systemów oddymiania i ich stosowania w praktyce.” – mówi jeden z uczestników wiosennego seminarium we Wrocławiu.

D+H

Grupa D+H, posiada w swojej ofercie produkty z zakresu zabezpieczeń przeciwpożarowych oraz naturalnej wentylacji, które dzięki nieustannym działaniom badawczo-rozwojowym, prowadzonym przez firmę, należą do najnowocześniejszych na rynku. D+H Polska gwarantuje swoim Klientom kompleksową obsługę serwisową na wszystkich etapach, począwszy od projektowania systemów i sprzedaży urządzeń, poprzez instalację, konserwację systemów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, profesjonalne doradztwo techniczne oraz szereg szkoleń dla projektantów i instalatorów. Firma D+H Polska, oprócz siedziby we Wrocławiu, posiada sześć Oddziałów Regionalnych: w Stargardzie Szczecińskim, Gdańsku, Zabrzu, Poznaniu, Warszawie i Łodzi.